Huawei • EG8147X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

 
 
 
 
 
 
 
Huawei • EG8147X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Novinka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Huawei 

KódAIR4114
Part No.EG8147X6
Vaše cena bez DPH 2 079.00   
Recyklační poplatek 1.70 (AP, RB, zdroj)   
Vaše cena s DPH 2 517.65   
Záruka2 Roky
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Huawei OptiXstar EG8147X6 je klientská GPON jednotka na nejrychlejším bezdrátovém standardu WiFi6 pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB, 1x CATV a 1x GPON (typ APC).
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

Huawei OptiXstar EG8147X6 je klientská GPON jednotka na nejrychlejším bezdrátovém standardu WiFi6 pro použití v FTTH sítích.
Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB, 1x CATV a 1x GPON (typ APC).

Zařízení podporuje bezdrátové síťě s aktuálně nejrychlejším standardem 802.11ax - označovaným jako WiFi6
• IEEE 802.11 b/g/n/ax (2.4GHz)
• IEEE 802.11 a/n/ac/ax (5GHz)

Je osazena dvěma externími výkonnými (5dBi) anténami. Pomocí WiFi můžete vytvořit více SSID.
Jednotka je vybavena řadou bezpečnostních prvků, jako je firewall nebo filtrování založené na MAC/UP/URL.

Technologie použité za účelem minimalizace spotřeby energie, maximální spotřebu energie pouze 18W.

Velké množství vlastností Layer 3 a řízení šířky pásma (QoS) činí EG8147X6 atraktivním řešením pro FTTH sítě.

Technické specifikace
Dimensions: (H x W x D): 35 x 220 x 145 mm
Weight (Without Power Adapter): < 600 g
Operating Temperature: 0–40°C
Operating Humidity: 5–95% RH (non-condensing)
System Power Supply: 11–14 V DC, 1.5 A
Power Adapter Input: 100–240 V AC, 50/60 Hz
Maximum Power Consumption: 18W
NNI: GPON
UNI: 4 x GE, 1 x POTS, 1 x CATV, 2.4G/5G Wi-Fi 6, 1 x USB
Installation Mode: Desktop
Authentication: 802.1X

GPON rozhraní
• Port type: SC/APC
• Class B+
• Receiver sensitivity: –27 dBm to –29 dBm
• Overload optical power: –8 dBm
• Wavelengths: US 1310 nm, DS 1490 nm
• Wavelength Blocking Filter (WBF) of G.984.5
• Flexible mapping between the GEM port and TCONT
• GPON: consistent with the SN or password authentication defined in G.984.3
• Bi-directional FEC
• SR-DBA and NSR-DBA

Ethernet rozhraní
• Ethernet port-based VLAN tags and tag removal
• 1:1 VLAN, N:1 VLAN, or VLAN transparent transmission
• QinQ VLAN
• Limit on the number of learned MAC addresses
• MAC address learning
• Auto port speeds (10/100/1000 Mbit/s)

POTS rozhraní
• Maximum REN: 4
• G.711A/µ, G.729a/b, and G.722 encoding/decoding
• T.30/T.38/G.711 fax mode
• DTMF
• Emergency calls (with the SIP protocol)

CATV rozhraní
• Frequency Range 54–1000 MHz
• Output resistance 75 ohms
• Received average optical power: –8 dBm to +2 dBm
• RF output power: >17 dBmV/Ch
(With RF source analog channel power input = 20 dBmV/ch, and 40 analog/63 digital channels [4.3% OMI analog, 2.15 % digital])

USB rozhraní
• USB 2.0
• FTP-based network storage
• File/Print sharing based on SAMBA
• DLNA function

Bezdrátové rozhraní
• IEEE 802.11 b/g/n/ax (2.4G)
• IEEE 802.11 a/n/ac/ax (5G)
• 2 x 2 MIMO (2.4G)
• 2 x 2 MIMO (5G)
• Antenna gain: 5 dBi
• WMM/Multiple SSIDs/WPS
• 2.4G and 5G concurrency
• Air interface rate: 574 Mbit/s (2.4G), 2.402 Gbit/s (5G)
• Beamforming
• Band steering
• DL OFDMA
• DL MU-MIMO
• 1024 QAM
• 160 MHz frequency bandwidth
• WPA3

QoS funkce
• Ethernet port rate limitation
• 802.1p priority
• SP/WRR/SP+WRR
• Broadcast packet rate limitation


Stránky o produktu:

https://1url.cz/XrUym


 
 
 
 
 
 
 

Připojené soubory

 
 
 
Podrobný uživatelský manuál výrobce k pokročilým systémovým nastavením jednotek ONT:  EchoLife ONT Configuration Guide.pdf
Uživatelský manuál v ČJ:  ONT_CZ_manual.pdf
Datasheet výrobce k produktu s podrobnou technickou specifikací:  optixstar_eg8147x6_datasheet.pdf
Prohlášení výrobce o shodě:  EG8147X6 EU DoC (RED_RoHS_ErP) V2.4.pdf
Instalační průvodce výrobce:  Huawei OptiXstar EG8147X6 Quick Start Guide.pdf
 
 
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 

Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Disponuje duální WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2,4/5GHz

 

 

1 237.00 Kč  bez DPH

 

1 498.83 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

Huawei OptiXstar EG8145X6 je klientská GPON jednotka na nejrychlejším bezdrátovém standardu WiFi6 pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON (typ APC).

 

 

1 987.00 Kč  bez DPH

 

2 406.33 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.