•  
    30.05.2024
     

    GentleKlient-AX-17: klientská Wi-Fi 6 sada MIKROTIK & JIROUS pro pásmo 5GHz

     

    GentleKlient-AX-17 je dodávka kompletního řešení klientské stanice pro vysokorychlostní Wi-Fi 6 připojení technologií 2x2 MIMO v pásmu 5GHz dle standardu 802.11ax.
    Součástí dodávky je dvoupolarizační GentleBox výrobce Jirous JC-220MCX s integrovanou 17dBi anténou (2x MMCX výstup) osazený Wi-Fi 6 boardem výrobce Mikrotik L11UG-5HaxD s integrovaným 5GHz miniPCI modulem s aktivovanou RouterOS licencí L4.
    Náhradní upgradované řešení založené na standardu 802.11ax např. za ukončený 802.11ac model RBDisc Lite5 ac.

     
     
     
     
     
     
  •  
    23.05.2024
     

    Výhodná sada měřících přístrojů výrobce KOMSHINE pro správu optických sítí

     

    Do vyprodání stávajících skladových zásob nabízíme ve zvýhodněné ceně set měřících nástrojů výrobce Komshine pro správu a údržbu optických sítí. Prostřednictvím identifikátoru vlákna KFI-40V lze bez rušení přenosu zjistit směr signálu a relativní výkon v jádře singlemodového optického vlákna prostým vložením vlákna do měřicího adaptéru. 3 v 1 PON tester KPN-35 pro výstavbu a údržbu optických sítí (EPON GPON xPON OLT-ONU) umožňuje simultální měření pro všechny 3 vlnové délky (1490 nm, 1550 nm, 1310 nm).


     
     
     
     
     
     
  •  
    03.07.2023
     

    Produktové novinky MIKROTIK

     

    Aktuální produktové novinky avizované newsletterem výrobce na Červen

    • CRS520-4XS-16XQ-RM • 16x QSFP, 4x SFP28, 2x 10GE Cloud Router 
    • CRS320-8P-8B-4S+RM • 17x GE, 4x SFP+ PoE ++ (802.3bt) switch 
    • RB912R-2nD-Ltm&EC200A-EU • LtAP mini LTE kit (2024) 
    G1483-0600WNB • Hot-swap napájecí zdroj 54V 10A


    Květen
    • L23UGSR-5HaxDax2-NM • Venkovní WiFi6 jednotka NetMetal ax 
    • wAPGR-5HacD2HnD&EC200A-EU • 2,4/5GHz jednotka wAP ac LTE kit 
    • L23UGSR-5HaxD2HaxD • 2,4/5GHz WiFi6 deska Routerboard 
    XS+85LC01D • 1.25/10G/25G SFP28 modul

    Březen
    • LHGGR&FG6621-EA • Venkovní LTE jednotka LHG LTE6 kit 
    • wAPR-2nD&EC200A-EU • 2,4GHz jednotka wAP LTE kit 
    • CRS326-4C+20G+2Q+RM • 26-port Combo Cloud Router Switch  
    • FTC11XG • Inteligentní média konvertor optika/metalika 
    LtAP-2HnD&FG621-EA&LR8 LTE Access Point is podporou LoRa 
    XQ+CM0000-XS+ • QSFP28/SFP28 konvertor
    SXTsq-mount • Polohovací držák k jednotkám SXTsquare

     

     
     
     
     
     
     
  •  
    26.04.2023
     

    LAD-X: nová řada průmyslových zálohovacích zdrojů značky MEANWELL

     

    Populární řadu AD-155X do budoucna plně nahrazuje nová modelová řada zálohovacích zdrojů s označením LAD-X. Nové zdroje jsou v menších pouzdrech, mají možnost indikace stavů TTL signály, nově poskytují ochranu proti přepólování akumulátoru a řadu dalších vylepšení ... 
    • LAD-120X • 12/24/48V zdroje o výkonu 120W  
    • LAD-240X • 12/24/48V zdroje o výkonu 240W 
    • LAD-360X • 24/48V zdroje o výkonu 360W 

     

     
     
     
     
     
     
  •  
    25.04.2023
     

    Provozovna AIRCOM Praha na nové adrese

     

    Vážení zákazníci,
    od 2.5. sídlíme na nové adrese:


    FLEXI Park, hala 9 
    ul. Chlumecká 3203
    (vedle SCONTO nábytek)
    198 29, Praha 9 - Černý Most


    GPS: 50.1115625N, 14.5855483E (Odkaz na mapu)

     

     
     
     
     
     
     
  •  
    11.03.2022
     

     

    Vážení zákazníci,

    USA v reakci na ruskou invazi na Ukrajinu přistoupily k sankcím, týkajích se i námi distribuovaných produktů Ubiquiti a Mikrotik. V souvislosti s tím prosím věnujte pozornost sdělením v následujícím článku.

    1. Omezení na specifické destinace
    Produkty Ubiquiti a Mikrotik, které jsou klasifikovány jako „5A002-ENC Restricted“, lze prodávat, odesílat nebo jinak převádět pouze koncovým příjemcům v Rusku a Bělorusku, kteří jsou dceřinými společnostmi nebo společným podnikem amerických společností nebo spojenců USA. 

     
     
     
     
     
     
  •  
    20.10.2021
     

    NOVINKY V NABÍDCE KOMPONENT PRO OPTICKÉ SÍTĚ

     

    Rozšířena nabídka pasivních prvků pro výstavbu optických sítí FTTx/PON GPON:

    • distribuční boxy
    • optické kazety
     PLC splittery
    • útlumové články 
    • koncové zásuvky

     
     
     
     
     
     
  •  
    12.01.2021
     

    Skladem profesionální průmyslové napájecí zdroje DELTA se zálohovací funkcí

     


    V nabídce nové profesionální zdroje Delta s funkcí nabíječky UPS pro 24V a 12V systémy s prodlouženou 5-ti letou zárukou.
    Disponují LED indikací DC, indikací polarity či nulovým časovým přechodem při ztrátě napájení na AKU. Integrovaná ochrana proti přepolování akumulátoru, teplotní, výkonová, proudová a zkratová ochrana. 

     
     
     
     
     
     
  •  
     
     
    Přihlášení
     
     
     
     

     

     
     
    Porovnat - 0 ks
     
     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Naposledy navštívené

     
     
     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

     
     
     
     
     
     


     
     
     
     
     
     
    Košík
     

     

     



     
     
     


    Košík obsahuje:

     
    0 položek
    (0)
     
     
     
     
     

     

     

    Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.