Status: Doporučujeme

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Doporučujeme 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

10

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • 24V1APOE • 24V napájecí zdroj s integrovaným POE injektorem a LED kontrolkou

Univerzální 24V spínaný zdroj s integrovaným POE injektorem přímo v adaptéru, určený pro vzdálené napájení aktivních prvků s odpovídajícím vstupním napětím a integrovaným extraktorem pro napájení prvku po UTP kabeláži. Integrovaná OVP, OCP ochrana a proti

 
 
 

 

154.00 Kč  bez DPH

 

188.16 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-LC/APC-SM-9/125-1 • Pigtail LC/APC SM 9/125 1m

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

 
 
 

 

34.00 Kč  bez DPH

 

41.14 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-WR840N ISP • 2,4GHz 300Mbps Wireless LAN Router, Ver:4.0

Bezdrátový router 300 Mbit/s Wireless N TL-WR840N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. Zařízení TL-WR840N nabízí výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového

 
 
 

 

370.00 Kč  bez DPH

 

449.52 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT Huawei pro FTTH sítě. Je vybavena 1 GPON SC/UPC a 1 Gigabit Ethernet portem. Je napájena 12V / 0,5A.

 
 
 

 

555.00 Kč  bez DPH

 

673.37 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
SOLARIX • SXKD-5E-FTP-PVC • FTP kabel Cat5e, drát, 24AWG (305m box)

Tento instalační kabel s označením SXKD-5E-FTP-PVC je spolehlivou součástí produktové řady Solarix - CAT5E. Společně s ostatními komponenty systému strukturované kabeláže Solarix vytváří řešení, které zaručuje dlouhou životnost, maximální výkon a bezprobl

 
 
 

 

2 345.00 Kč  bez DPH

 

2 837.45 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
UBIQUITI • IS-5AC • 5GHz 25dBi MIMO 2x2 outdoor jednotka IsoStation

Stíněná venkovní sektorová jednotka IsoStation zvyšuje výkon bezdrátových sítí díky technologii izolující radiovou komunikaci mezi zařízeními. IS-M5 s modulační rychlostí až 450+ Mbps je složena z hliníkové stíněné části s integrovaným radiem a vymě

 
 
 

 

2 477.00 Kč  bez DPH

 

2 998.99 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • Zd24V5AZ • Spínaný napájecí zdroj 24V 5A se silovou šňůrou

Výkonný spínaný 24V napájecí zdroj s výstupním proudem 5A, designovaný zejména pro napájení většího množství aktivních prvků s odpovídajícím napětím. Silová šňůra součástí dodávky. Doporučené řešení pro napájení aktivních prvků prostřednictvím POE-PA

 
 
 

 

564.00 Kč  bez DPH

 

684.26 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
RF elements • HG3-TP-S30 • Sektorová anténa Horn s TwistPortem, 5GHz, 18dBi, 30°, Gen2

HG3-TP-S30 je 5GHz sektorová anténa typu "horn" z dílny RF elements a vyznačuje se 30° symetrickým vyzařovacím úhlem a ziskem 18dBi. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní slabiny dnešních mainstreamových sektorových

 
 
 

 

2 982.00 Kč  bez DPH

 

3 614.27 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • RJ45-SP-ST • Stíněná vodotěsná RJ45 kabelová spojka, krytí IP-67

Stíněná RJ45 spojka M22 na ethernetový kabel ve vodotěsném krytí IP67 certifikace umožňuje vodotěsný spoj ethernetových kabelů instalovaných v exteriéru.

 
 
 

 

118.00 Kč  bez DPH

 

142.78 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CRS326-24S+2Q+RM • 26-portový Gigabit Cloud Router Switch

Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM je operačním systémem SwOS či RouterOS ("Dual boot") poháněný 26-portový Gigabitový Ethernet switch v rack provedení, disponuje dvěma 40 Gbps QSFP+ porty a dvaceti čtyřmi 10 Gbps SFP+ porty skýtajících propu

 
 
 

 

9 677.00 Kč  bez DPH

 

11 710.99 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.