Status: Novinka

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

20

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JIROUS • JRC-35 MIMO • Parabolická směrová anténa 34dBi s 2x N konektorem

JRC - 32 MIMO je ideální dvoupolarizační anténa pro dlouhé a střední spoje MIMO s vysokým předozadním poměrem. Speciální hluboká parabola navíc zvyšuje odolnost proti rušení a tím umožňuje instalaci více spojů na jeden stožár.

 
 
 

 

13 960.00 Kč  bez DPH

 

16 897.65 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JIROUS • JRC-35 MIMO (SMA) • Parabolická směrová anténa 34dBi s 2x R-SMA konektorem

JRC - 32 MIMO je ideální dvoupolarizační anténa pro dlouhé a střední spoje MIMO s vysokým předozadním poměrem. Speciální hluboká parabola navíc zvyšuje odolnost proti rušení a tím umožňuje instalaci více spojů na jeden stožár.

 
 
 

 

13 960.00 Kč  bez DPH

 

16 897.65 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-WR820N • 300Mbps Wireless N Router

TL-WR820N je domácí WiFi Router pro každodenní použití s dvěmi fixními anténami s vysokým ziskem 5dBi a maximální modulační rychlostí 300Mbps. Pro komunikaci se světem router obsahuje 10/100Mbps WAN port. Pro zapojení lokálních zařízení jako jsou tiskárny

 
 
 

 

331.00 Kč  bez DPH

 

402.33 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL • Duální outdoor 2,4/5GHz jednotka LHG XL 52 ac

Extra výkonná jednotka s 27dBi (5GHz)/18dBi(2,4GHz) anténou je designována pro velmi vzdálené klienty a nebo pro dlouhé P-t-P spoje v řádech až desítek km.

 
 
 

 

3 660.00 Kč  bez DPH

 

4 434.65 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • Q+85MP01D • 40 Gbps 850nm optický QSFP+ modul

QSFP 40G příslušenství ke Cloud Router Switchům umožňující využití jejich plného výkonového potenciálu. Q+85MP01D je 850nm optický QSFP+ modul nabízející čtyři nezávislé full-duplex kanály s propustností až 10Gbps/kanál a aggregovanou šířkou pásma 40Gb

 
 
 

 

1 109.00 Kč  bez DPH

 

1 343.71 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • Q+DA0001 • 40 Gbps přímý propojovací QSFP+ kabel (1m)

QSFP 40G příslušenství ke Cloud Router Switchům umožňující využití jejich plného výkonového potenciálu. Q+DA0001umožňuje snadné propojení dvou aktivních prvků (např. CRS326-24S+2Q+RM).

 
 
 

 

555.00 Kč  bez DPH

 

673.37 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • Q+BC0003-S+ • 40 Gbps QSFP+ propojovací kabel 4x10G SFP+ (3m)

QSFP 40G příslušenství ke Cloud Router Switchům umožňující využití jejich plného výkonového potenciálu. Q+BC0003-S+ umožňuje propojení aktivního prvku disponujícího QSFP+ portem s až čtyřmi prvky osazenými SFP+ porty

 
 
 

 

1 109.00 Kč  bez DPH

 

1 343.71 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • GB60A-S12 • 12V 5A interní napájecí zdroj pro CCR1016(r2)

Interní napájecí zdroj 12V 5A pro Mikrotik Cloud Core Routery řady CCR1016 (pouze nové revize “r2”).

 
 
 

 

555.00 Kč  bez DPH

 

673.37 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • UP1302C-12 • 12V 10.8A interní napájecí zdroj pro CCR1036(r2)

Interní napájecí zdroj 12V 10.8A pro Mikrotik Cloud Core Routery řady CCR1036 (pouze nové revize “r2”).

 
 
 

 

749.00 Kč  bez DPH

 

908.11 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JIROUS • JRMD-400-10/11 Al • Parabolická anténa s precision držákem pro Alcoma jednotky

Profesionální mikrovlnná anténa pro jednotky Alcoma, hluboká parabola pro výrazné potlačení rušení a vysokou mechanickou pevnost, vysoká izolace mezi sousedními spoji, radom součástí balení

 
 
 

 

4 617.00 Kč  bez DPH

 

5 592.62 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JIROUS • JRMC-400-10/11 Al • Parabolická anténa s precision držákem pro Alcoma jednotky

Profesionální mikrovlnná anténa pro jednotky Alcoma, hluboká parabola pro výrazné potlačení rušení a vysokou mechanickou pevnost, vysoká izolace mezi sousedními spoji, radom součástí balení

 
 
 

 

4 864.00 Kč  bez DPH

 

5 891.49 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • GPeR-IP67-Case • Outdoor IP67 kryt pro jednotky GPeR

GPeR-IP67-Case je venkovní kryt pro jednotky GPeR umožňující snadnou montáž na zeď, konzole či stožáry. IP68 rating garantuje odolnost vůči pronikání vlhkosti do instalované kabeláže ve venkovním prostředí.

 
 
 

 

111.00 Kč  bez DPH

 

136.13 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • MQS • Konfigurační nástroj Mobile Quick Setup

Užitečný pomocník každého správce sítě Mikrotik v podobě nástroje umožňujícího snadnou konfiguraci aktivních prvků prostřednictvím smartphonu přes WiFi připojení.

 
 
 

 

444.00 Kč  bez DPH

 

537.24 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBD25G-5HPacQD2HPnD • 2.4/5GHz domácí Access Point Audience

Audience je třípásmový (2.4 GHz & high + low 5 GHz) designový domácí přístupový bod s Mesh technologií. Ideální pro pokrytí otevřeného prostoru Wi-Fi signálem, v členitých interiérech jednoduše kombinujte více jednotek.

 
 
 

 

3 272.00 Kč  bez DPH

 

3 960.94 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R11e-LTE6 • 2.4/5GHz domácí Access Point Audience LTE6 kit

Audience je třípásmový (2.4 GHz & high + low 5 GHz) designový domácí přístupový bod s Mesh technologií. Ideální pro pokrytí otevřeného prostoru Wi-Fi signálem, v členitých interiérech jednoduše kombinujte více jednotek.

 
 
 

 

5 407.00 Kč  bez DPH

 

6 544.29 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBwAPR-2nD&R11e-LoRa8 • 2,4GHz wAP LoRa8 kit

Mikrotik řešení LoRaWAN brány. LoRa je jeden z bezdrátových síťových protokolů používaných ve světě Internet věcí – IoT (Internet of Things). Kit obsahuje předinstalovaný UDP packet forwarder k jakémukoliv veřejnému či privátnímu LoRa serveru.

 
 
 

 

3 272.00 Kč  bez DPH

 

3 960.94 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • R11e-LoRa8 • LoRaWAN mini PCIe adaptér

Mikrotik řešení LoRaWAN brány. LoRa je jeden z bezdrátových síťových protokolů používaných ve světě Internet věcí – IoT (Internet of Things). Karta umožňuje LoRaWAN připojení jakéhokoliv MikroTik aktivního prvku s mPCIe slotem s USB.

 
 
 

 

1 719.00 Kč  bez DPH

 

2 081.81 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • TOF-0809-7V-S1 • Anténní sada LoRa 6,5dBi

Kit obsahuje externí 6.5dBi Omni anténu pro frekvenční pásmo 824-960 MHz. Dodávána spolu s 1m dlouhým SMA/SMA redukčním kabelem a držákem na stožár (o průměru 30-50mm).

 
 
 

 

971.00 Kč  bez DPH

 

1 176.73 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
UBIQUITI • ES-12F • EdgeSwitch Fiber, 12x SFP, 4x GB LAN

Gigabitový L2 opticko-metalický switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-12F v 19" rackmount provedení, L3 routovacími funkcemi a s maximální spotřebou 56W. EdgeSwitch ES-12F je plně managovatelný switch se 4x GLAN + 12x SFP porty a celkovou propustností

 
 
 

 

4 413.00 Kč  bez DPH

 

5 341.54 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
UBIQUITI • N-SW • NanoSwitch 4x Gigabit LAN, PoE

N-SW je jednoduchý venkovní nemanagovatelný PoE switch s 4x Gigabit LAN porty a podporou pasivního PoE napájení. Zařízení lze instalovat na stožár nebo zeď.

 
 
 

 

806.00 Kč  bez DPH

 

977.08 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.