KOMSHINE • Z-QX50-S • 1-denní zápůjčka Single-mode OTDR QX50-S

 
 
 
 
 
 
 
KOMSHINE • Z-QX50-S • 1-denní zápůjčka Single-mode OTDR QX50-S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

KOMSHINE 

KódAIR4026
Part No.Z-QX50-S
Vaše cena bez DPH 800.00   
Recyklační poplatek 5.00 (Všechna doposud nezařazená IT zařízení 1-5kg)   
Vaše cena s DPH 974.05   
Záruka36 Měsíců
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
není skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zápůjčka reflektometru QX50-S na 1 den. Součástí zápůjčky je i zápůjčení předřadného vlákna.
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

Zápůjčka reflektometru QX50-S na 1 den.


Součástí zápůjčky je i zápůjčení předřadného vlákna.


Stránky o produktu:

https://www.komshine.com/products/fiber-optic-otdr/qx50-s-otdr-machine.html


 
 
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 

KOMSHINE • KFLC-1-SC/APC-200 • Předřadné vlákno 200m, 9/15 SC/APC

 

 

2 668.00 Kč  bez DPH

 

3 228.28 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

KOMSHINE • KFLC-1-SC/UPC-200 • Předřadné vlákno 200m, 9/125 SC/UPC

 

 

2 668.00 Kč  bez DPH

 

3 228.28 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 

SC interface umožňuje připojení SC konektorů k OTDR Komshine QX50.

 

 

1 163.00 Kč  bez DPH

 

1 407.23 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 

LC interface umožňuje připojení SC konektorů k OTDR Komshine QX50.

 

 

1 938.00 Kč  bez DPH

 

2 344.98 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

V oficiálním zastoupení výrobce Komshine pro ČR a SR si vám dovolujeme nabídnout nový 3D model svářečky optických vláken vybavené 6 motory pro přesné zarovnání vlákna.

 

 

38 990.00 Kč  bez DPH

 

47 183.95 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

V oficiálním zastoupení výrobce Komshine pro ČR a SR si vám dovolujeme nabídnout nový 3D model svářečky optických vláken vybavené 6 motory pro přesné zarovnání vlákna.

 

 

22 500.00 Kč  bez DPH

 

27 231.05 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

Komshine • OS2-200M, 9/125 • Předřadné vlákno 200 m, SC/UPC

 

 

3 791.00 Kč  bez DPH

 

4 587.11 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

Komshine • OS2-200M, 9/125 • Předřadné vlákno 200 m, SC/UPC

 

 

2 414.00 Kč  bez DPH

 

2 920.94 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

Komshine • OS2-200M, 9/125 SC/APC • Předřadné vlákno 200 m, SC/APC

 

 

2 593.00 Kč  bez DPH

 

3 137.53 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

KOMSHINE • KFLC-1-SC/APC-300 • Předřadné vlákno 300m, 9/15 SC/APC

 

 

2 898.00 Kč  bez DPH

 

3 506.58 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

KOMSHINE • KFLC-1-SC/APC-500 • Předřadné vlákno 500m, 9/15 SC/APC

 

 

2 990.00 Kč  bez DPH

 

3 617.90 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

KOMSHINE • KFLC-1-SC/APC-300 • Předřadné vlákno 300m, 9/15 SC/APC

 

 

2 898.00 Kč  bez DPH

 

3 506.58 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

KOMSHINE • KFLC-1-SC_A/U-500 • Předřadné vlákno 500m, SC/APC - SC/UPC

 

 

2 990.00 Kč  bez DPH

 

3 617.90 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.