WiFiHW • PATCH-SM-SC/APC-E2000-1 • Optický patchcord SC/APC - E2000/APC, SM, G657A, simplex, 1m

 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SM-SC/APC-E2000-1 • Optický patchcord SC/APC - E2000/APC, SM, G657A, simplex, 1m
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

WiFiHW 

KódAIR3793
Part No.PATCH-SM-SC/APC-E2000-1
Vaše cena bez DPH 107.00   
Vaše cena s DPH 129.47   
Záruka24 Měsíců
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Optický patchcord SC/APC - E2000/APC, SM, G657A, simplex, 1m
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

SC/APC-E2000/APC Single Mode G657.A2 Duplex Patch Cord je optický propojovací kabel zakončený na obou koncích optickými konektory, které umožňují rychlé a pohodlné připojení k optickým transceiverovým modulům SFP, konvertoru médií nebo jinému telekomunikačnímu a síťovému zařízení a switchi.



Specifikace
  • Vložný útlum (IEC 61300-3-4-Metoda-B): < 0,30 dB
  • Zpětný útlum (IEC 61300-3-6-Metoda-B): < 50 dB (UPC), ? 60 dB (APC)
  • Hořlavost: UL94 V-0
  • Provozní teplota: -40 °C až +85 °C
  • Geometrie čelní strany konektoru: IEC 61755-3
  • Shoda konektoru SC: TESA, TESA, TESA, TESA, TESA: IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS

  •  
     
     
     
     
     
     

    Dotaz k tomuto produktu

     
     
     
    Váš e-mail
    Dotaz
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     

    Poslat info

     
     
     
     

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

     
     
     
     
    Váš e-mail:
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    WWW:
    Komentář:
    Mám o tento produkt zájem: 
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Přihlášení
     
     
     
     

     

     
     
    Porovnat - 0 ks
     
     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Naposledy navštívené

     
     
     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

     
     
     
     
     
     


     
     
     
     
     
     
    Košík
     

     

     



     
     
     


    Košík obsahuje:

     
    0 položek
    (0)
     
     
     
     
     

     

     

    Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.