PLC splitter 1:16, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

 
 
 
 
 
 
 
PLC splitter 1:16, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

 Doporučujeme 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

WiFiHW 

KódAIR3741
Part No.PLC-MMST-1X16-SC-APC
Vaše cena bez DPH 578.00   
Vaše cena s DPH 699.38   
Záruka24 Měsíce
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PLC splitter 1:16, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

PLC Splitter 1X16 je typ zařízení pro řízení optického výkonu, které je vyrobeno pomocí technologie křemíkového optického vlnovodu. PLC Splitter 1X2 se vyznačuje malými rozměry, vysokou spolehlivostí, širokým rozsahem provozních vlnových délek a dobrou rovnoměrností mezi jednotlivými kanály a PLC Splitter 1X2 se široce používá v sítích PON k realizaci rozdělení výkonu optického signálu. Všechny výrobky splňují požadavky GR-1209-CORE a GR-1221-CORE.



Vlastnosti:
  • Nízký vložný útlum a nízká PDL
  • Různé vazební poměry
  • Stabilita v prostředí
  • Vysoká spolehlivost a stabilita
  • Vysoký počet kanálů
  • Široký rozsah vlnových délek


  • Využití:
  • Výstavba FTTx
  • Optické komunikační systémy
  • Optické přístupové sítě
  • Vláknové senzory
  • Optické sítě CATV
  • Lokální sítě


  • Specifikace
  • Dělící poměr: 1:16
  • Pracovní vlnová délka (nm): 1260 ~ 1650
  • Typ vlákna: G657A
  • Vložné ztráty (dB)(P/S stupeň): 13,5 / 13,7
  • Rovnoměrnost ztrát (dB): 1,2
  • Zpětná ztráta (dB): 55
  • Ztráty závislé na polarizaci (dB): 0,25
  • Směrovost (dB): 55
  • Ztráty závislé na vlnové délce (dB): 0,3
  • Teplotní stabilita (-40~85 °C) (dB): 0,5
  • Provozní teplota (°C): -40 ~ 85

  •  
     
     
     
     
     
     

    Dotaz k tomuto produktu

     
     
     
    Váš e-mail
    Dotaz
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     

    Poslat info

     
     
     
     

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

     
     
     
     
    Váš e-mail:
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    WWW:
    Komentář:
    Mám o tento produkt zájem: 
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Přihlášení
     
     
     
     

     

     
     
    Porovnat - 0 ks
     
     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Naposledy navštívené

     
     
     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

     
     
     
     
     
     


     
     
     
     
     
     
    Košík
     

     

     



     
     
     


    Košík obsahuje:

     
    0 položek
    (0)
     
     
     
     
     

     

     

    Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.