Kazetový optický splitter (ABS box), 1x16 SC/APC, 2,0 mm

 
 
 
 
 
 
 
Kazetový optický splitter (ABS box), 1x16 SC/APC, 2,0 mm

 Doporučujeme 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

WiFiHW 

KódAIR3736
Part No.PLC-CT-1X16-SC-APC-2.0
Vaše cena bez DPH 771.00   
Vaše cena s DPH 932.91   
Záruka24 Měsíce
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kazetový optický splitter 1x16 SC/APC, 2 mm
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

Kazetový optický splitter 1X16 SC/APC 2,0 mm

Optický rozdělovač je typ optického zařízení pro řízení výkonu, které je vyrobeno pomocí technologie křemíkového optického vlnovodu. Optický rozdělovač se vyznačuje malými rozměry, vysokou spolehlivostí, širokým rozsahem provozních vlnových délek a dobrou rovnoměrností mezi kanály.


Vlastnosti optických rozbočovačů
  • Nízké vložné ztráty a nízká PDL
  • Různé vazební poměry
  • Stabilita v prostředí
  • Dostupné jednovidové a vícevidové řešení
  • Vysoká spolehlivost a stabilita
  • Vysoký počet kanálů
  • Široký rozsah vlnových délek
  • Balení a konfigurace na míru


  • Aplikace optických rozdělovačů
  • Výstavba FTTx
  • Optické přístupové sítě
  • Vláknové senzory
  • Optické sítě CATV
  • Lokální sítě


  • Specifikace:
  • Dělící poměr: 1:16
  • Typ rozbočovače: PLC kazetový typ
  • Typ konektoru: SC/APC
  • Typ vlákna: G657A
  • Průměr vlákna: 2,0 mm
  • Délka vlákna: 1 m
  • Shoda s předpisy: GR-1209-CORE GR-1221-COR Telcordia
  • Pracovní vlnová délka: 1260nm-1650nm
  • Zpětná ztráta: 55 dB
  • Provozní teplota: -40~85?

  •  
     
     
     
     
     
     

    Související produkty

     
     
     
     
     
     

    HG8310M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.

     

     

    499.00 Kč  bez DPH

     

    605.61 Kč  s DPH
     




     
     
     
     

    Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Disponuje duální WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2,4/5GHz

     

     

    1 237.00 Kč  bez DPH

     

    1 498.59 Kč  s DPH
     




     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Dotaz k tomuto produktu

     
     
     
    Váš e-mail
    Dotaz
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     

    Poslat info

     
     
     
     

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

     
     
     
     
    Váš e-mail:
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    WWW:
    Komentář:
    Mám o tento produkt zájem: 
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Přihlášení
     
     
     
     

     

     
     
    Porovnat - 0 ks
     
     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Naposledy navštívené

     
     
     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

     
     
     
     
     
     


     
     
     
     
     
     
    Košík
     

     

     



     
     
     


    Košík obsahuje:

     
    0 položek
    (0)
     
     
     
     
     

     

     

    Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.