Modulový PLC splitter • PLC-IM-1X8-SC-APC •, G657A, 1:8

 
 
 
 
 
 
 
Modulový PLC splitter • PLC-IM-1X8-SC-APC •, G657A, 1:8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

WiFiHW 

KódAIR3731
Part No.PLC-IM-1X8-SC-APC
Vaše cena bez DPH 554.00   
Vaše cena s DPH 670.34   
Záruka24 Měsíce
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC ,
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

PLC splitter (Optický vláknový rozdělovač) je typ optického zařízení pro řízení výkonu, které je vyrobeno pomocí technologie křemíkového optického vlnovodu. PLC Splitter 1X8 se vyznačuje malými rozměry, vysokou spolehlivostí, širokým rozsahem provozních vlnových délek a dobrou rovnoměrností mezi jednotlivými kanály a PLC Splitter 1X8 se široce používá v sítích PON k realizaci rozdělení výkonu optického signálu. Produkt splňuje požadavky GR-1209-CORE a GR-1221-CORE.


Vlastnosti

  • Nízký vložný útlum a nízká PDL
  • Různé vazební poměry
  • Vysoká spolehlivost a stabilita
  • Vysoký počet kanálů
  • Široký rozsah vlnových délek

  • Parametry

  • Dělící poměr: 1:8
  • Pracovní vlnová délka (nm): 1260~1650
  • Typ vlákna: G657A
  • Vložné ztráty (dB)(P/S Grade): 10,2/10,5
  • Rovnoměrnost ztrát (dB): 0,8
  • Zpětná ztráta (dB): 55
  • Ztráty závislé na polarizaci (dB): 0,2
  • Směrovost (dB): 55
  • Ztráty závislé na vlnové délce (dB): 0,3
  • Teplotní stabilita (-40~85 °C) (dB): 0,4
  • Provozní teplota (°C): -40~85
  • Teplota skladování (°C): -40~85
  • Rozměry modulu (mm): 100×80×10

  •  
     
     
     
     
     
     

    Související produkty

     
     
     

    FTTH distribuční box pro instalaci 1:16 splitteru se používá jako koncový bod pro přívodní konektivitu. V tomto boxu lze provádět spojování, rozdělení a distribuci optických vláken.

     

     

    1 039.00 Kč  bez DPH

     

    1 257.19 Kč  s DPH
     




     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Dotaz k tomuto produktu

     
     
     
    Váš e-mail
    Dotaz
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     

    Poslat info

     
     
     
     

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

     
     
     
     
    Váš e-mail:
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    WWW:
    Komentář:
    Mám o tento produkt zájem: 
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Přihlášení
     
     
     
     

     

     
     
    Porovnat - 0 ks
     
     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Naposledy navštívené

     
     
     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

     
     
     
     
     
     


     
     
     
     
     
     
    Košík
     

     

     



     
     
     


    Košík obsahuje:

     
    0 položek
    (0)
     
     
     
     
     

     

     

    Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.