WiFiHW • PLC-IM-1X8-SC-APC • Modulový PLC splitter, G657A, 1:8

 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-IM-1X8-SC-APC • Modulový PLC splitter, G657A, 1:8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

WiFiHW 

KódAIR3731
Part No.PLC-IM-1X8-SC-APC
Vaše cena bez DPH 554.00   
Vaše cena s DPH 670.34   
Záruka24 Měsíců
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC ,
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

PLC Splitter 1X8 se vyznačuje malými rozměry, vysokou spolehlivostí, širokým rozsahem provozních vlnových délek a dobrou rovnoměrností mezi jednotlivými kanály a PLC Splitter 1X8 se široce používá v sítích PON k realizaci rozdělení výkonu optického signálu. Produkt splňuje požadavky GR-1209-CORE a GR-1221-CORE.



PLC splitter (Planar Lightwave Circuit splitter) je zařízení používané v optických komunikačních sítích k rozdělení optického signálu do více větví. Je to pasivní zařízení, což znamená, že nepotřebuje napájení nebo elektronické komponenty k rozdělení signálu. PLC splittery jsou často používány v pasivní optické síti (PON - Passive Optical Network), která je běžně využívána v telekomunikacích a širokopásmových přístupech k internetu.

Princip fungování PLC splitteru spočívá v rozdělení optického signálu pomocí integrované optické cesty na křemíkovém substrátu. Tato cesta je vytvořena technikou planární vlnovodové struktury, což znamená, že světelné vlny jsou usměrňovány a rozdělovány na různé větve nebo porty. Typicky se PLC splittery vyrábějí ve formě modulů s určitým počtem výstupních portů, jako jsou 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, atd., kde první číslo označuje jednu vstupní cestu a druhé číslo označuje počet výstupních portů.

PLC splittery jsou cenově efektivní a nabízejí nízkou ztrátu signálu, což je důležité pro zachování kvality přenosu dat v optických sítích. Jsou široce využívány v optických přístupových sítích pro distribuci signálu od jednoho zdroje na více příjemců.

Vlastnosti

  • Nízký vložný útlum a nízká PDL
  • Různé vazební poměry
  • Vysoká spolehlivost a stabilita
  • Vysoký počet kanálů
  • Široký rozsah vlnových délek

  • Parametry

  • Dělící poměr: 1:8
  • Pracovní vlnová délka (nm): 1260~1650
  • Typ vlákna: G657A
  • Vložné ztráty (dB)(P/S Grade): 10,2/10,5
  • Rovnoměrnost ztrát (dB): 0,8
  • Zpětná ztráta (dB): 55
  • Ztráty závislé na polarizaci (dB): 0,2
  • Směrovost (dB): 55
  • Ztráty závislé na vlnové délce (dB): 0,3
  • Teplotní stabilita (-40~85 °C) (dB): 0,4
  • Provozní teplota (°C): -40~85
  • Teplota skladování (°C): -40~85
  • Rozměry modulu (mm): 100×80×10

  •  
     
     
     
     
     
     

    Související produkty

     
     
     

    FTTH distribuční box pro instalaci 1:16 splitteru se používá jako koncový bod pro přívodní konektivitu. V tomto boxu lze provádět spojování, rozdělení a distribuci optických vláken.

     

     

    1 294.00 Kč  bez DPH

     

    1 565.74 Kč  s DPH
     




     
     
     
     
     
     
     

    Nejmenší GPON OLT na trhu, s možností připojit až 128 zákazníků. Ideální pro vytvoření malé sítě nebo připojení malých lokalit

     

     

    6 369.00 Kč  bez DPH

     

    7 708.55 Kč  s DPH
     




     
     
     
     
     
     
     

    ONT disponuje integrovaným 1 GPON portem s konektorem SC/UPC, 1x 2,5 Gbps Ethernet portem a 1x 1GE portem RJ45. Ideální pro nasazení v sítích pro bezproblémový upgrade rychlosti u zákazníků.

     

     

    498.00 Kč  bez DPH

     

    604.64 Kč  s DPH
     




     
     
     
     

    WiFiHW • BWN-PLC-RM • 19" montáž do rozvaděče pro PLC splittery

     

     

    978.00 Kč  bez DPH

     

    1 183.38 Kč  s DPH
     




     
     
     
     
     
     
     

    ONT disponuje integrovaným 1 GPON portem s konektorem SC/APC, 1x 2,5 Gbps Ethernet portem a 1x 1GE portem RJ45. Ideální pro nasazení v sítích pro bezproblémový upgrade rychlosti u zákazníků.

     

     

    498.00 Kč  bez DPH

     

    604.64 Kč  s DPH
     




     
     
     
     

    GPON OLT s integrovaným splitterem 1:32, snadnou konfigurací přes webové rozhraní je ideální pro připojení kanceláří, nebo bytových domů

     

     

    7 354.00 Kč  bez DPH

     

    8 900.40 Kč  s DPH
     




     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Dotaz k tomuto produktu

     
     
     
    Váš e-mail
    Dotaz
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     

    Poslat info

     
     
     
     

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

     
     
     
     
    Váš e-mail:
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    WWW:
    Komentář:
    Mám o tento produkt zájem: 
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Přihlášení
     
     
     
     

     

     
     
    Porovnat - 0 ks
     
     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Naposledy navštívené

     
     
     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

     
     
     
     
     
     


     
     
     
     
     
     
    Košík
     

     

     



     
     
     


    Košík obsahuje:

     
    0 položek
    (0)
     
     
     
     
     

     

     

    Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.