MIKROTIK • Q+85MP01D • 40 Gbps 850nm optický QSFP+ modul

 
 
 
 
 
 
 
MIKROTIK • Q+85MP01D • 40 Gbps 850nm optický QSFP+ modul
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Novinka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Mikrotik 

KódAIR3229
Part No.Q+85MP01D
Vaše cena bez DPH 1 109.00   
Recyklační poplatek 1.50 (Komponenty nezaložené na mechanickém pohybu)   
Vaše cena s DPH 1 343.71   
Záruka2 Roky
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
QSFP 40G příslušenství ke Cloud Router Switchům umožňující využití jejich plného výkonového potenciálu. Q+85MP01D je 850nm optický QSFP+ modul nabízející čtyři nezávislé full-duplex kanály s propustností až 10Gbps/kanál a aggregovanou šířkou pásma 40Gb
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

QSFP 40G příslušenství ke Cloud Router Switchům umožňující využití jejich plného výkonového potenciálu.

Q+85MP01D je 850nm optický QSFP+ modul nabízející čtyři nezávislé full-duplex kanály s propustností až 10Gbps/kanál a aggregovanou šířkou pásma 40Gbps.

Umožňuje vytvoření spoje přes 100m na OM3 Multimode Fiber (MMF) a 150m na OM4 MMF.
Modul disponuje integrovanou diagnostikou včetně monitoringu, nasazení do 70° C.


 
 
 
 
 
 
 

Připojené soubory

 
 
 
Datasheet výrobce k produktu s podrobnou technickou specifikací:  CRS326-24S+2Q+RM_accessories.pdf
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 

Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM je operačním systémem SwOS či RouterOS ("Dual boot") poháněný 26-portový Gigabitový Ethernet switch v rack provedení, disponuje dvěma 40 Gbps QSFP+ porty a dvaceti čtyřmi 10 Gbps SFP+ porty skýtajících propu

 

 

9 677.00 Kč  bez DPH

 

11 710.99 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.