TP-LINK • TL-SL1218MP • 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch

 
 
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SL1218MP • 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

TP-LINK 

KódAIR3132
Part No.TL-SL1218MP
Vaše cena bez DPH 5 038.00   
Recyklační poplatek 1.50 (AP, RB, zdroj)   
Vaše cena s DPH 6 097.79   
Záruka5 Roky
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
na cestě (termín po přihlášení)

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TL-SL1218MP je speciálně navržený PoE switch pro IP dohledové aplikace. PoE switch umožňuje jednodušší, bezpečnější a levnější instalaci dohledu. S rozšiřujícím režimem dosahuje PoE přenosovou vzdálenost až 250m*, což je ideální pro nasazení IP kamery pro
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

TL-SL1218MP je speciálně navržený PoE switch pro IP dohledové aplikace. PoE switch umožňuje jednodušší, bezpečnější a levnější instalaci dohledu. S rozšiřujícím režimem dosahuje PoE přenosovou vzdálenost až 250m*, což je ideální pro nasazení IP kamery pro rozsáhlé pokrytí.

Hlavní znaky:
• 16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
• Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém
• Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor
• Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 194 W pro všechny PoE porty
• Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
HARDWARE FEATURES
• Interface:
    16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports
    2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    2 Combo Gigabit SFP Slots
• Network Media:
    10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
    100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
    EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
    1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
    EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
    1000BASE-X MMF, SMF
• Fan Quantity: 2 Fans
• Power Supply: 100-240V AC, 50/60 Hz
• Backup Bandwidth: 7.2 Gbps
• PoE+ Ports(RJ45):
    Standard: 802.3at/802.3af compliant
    PoE Ports: Port1- Port16
    PoE Power Budget: 192W
• Mac Address Table: 8K
• Dimensions ( W x D x H ): 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
• Max Power Consumption:
    18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
    217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
• Max Heat Dissipation:
    63.89 BTU/h (no PD connected)
    741.15 BTU/h (with 192W PD connected)

SOFTWARE FEATURES
• Advanced Features:
    Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
    Port Priority Mode
    Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
    Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
    IEEE802.3x Flow Control
• Transmission Method: Store-And-Forward

OTHERS
• Certification: CE, FCC, RoHS
• Package Contents: TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings
• Environment:
    Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
    Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
    Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
    Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Stránky o produktu:

https://www.tp-link.com/cz/products/details/cat-5708_TL-SL1218MP.html#overview


 
 
 
 
 
 
 

Připojené soubory

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.