MIKROTIK • S-4554LC80D • Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)

 
 
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-4554LC80D • Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Novinka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Mikrotik 

KódAIR2722
Part No.S-4554LC80D
Vaše cena bez DPH 1 599.00   
Recyklační poplatek 3.00 (Komponenty nezaložené na mechanickém pohybu)   
Vaše cena s DPH 1 938.42   
Záruka2 Roky
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
na cestě (termín po přihlášení)

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km.
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km:

1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, Single LC connector
2. modul: S-54LC80D 1.25G SM 80km TX 1550nm / RX 1490nm,Single LC connector

Kompatibilitní s:
RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD,
RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4


 
 
 
 
 
 
 

Připojené soubory

 
 
 
Datasheet výrobce k produktu s podrobnou technickou specifkací:  sfp_modules2.pdf
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.