UBIQUITI • UF-SM-10G • Single-Mode SFP modul, 10G, 10km (2-Pack)

 
 
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G • Single-Mode SFP modul, 10G, 10km (2-Pack)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Ubiquiti Networks 

KódAIR2288
Part No.UF-SM-10G
Vaše cena bez DPH 2 044.00   
Recyklační poplatek 3.00 (Komponenty nezaložené na mechanickém pohybu)   
Vaše cena s DPH 2 476.87   
Záruka2 Roky
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
není skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. <BR> <BR> Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. <BR>
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory.

Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty.

Balení obsahuje 2 kusy.


Technické specifikace:
Konektory: (1) LC
Dosah [km]: 10
Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Typ přenosu: WDM
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1270 / 1330, 1330 / 1270
DDMI - diagnostika: Ano


Stránky o produktu:

https://www.ubnt.com/accessories/fiber-modules-cable/


 
 
 
 
 
 
 

Připojené soubory

 
 
 
Datasheet výrobce k produktu s podrobnou technickou specifikací:  U_Fiber_Modules_FiberCable_DS.pdf
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.