MIKROTIK • S-31DLC20D • Mikrotik SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

 
 
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-31DLC20D • Mikrotik SingleMode SFP modul 1.25G (20km)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Mikrotik 

KódAIR1385
Part No.S-31DLC20D
Vaše cena bez DPH 375.00   
Recyklační poplatek 1.50 (Komponenty nezaložené na mechanickém pohybu)   
Vaše cena s DPH 455.57   
Záruka2 Roky
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km.

Kompatibilitní s:
RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD,
RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S


 
 
 
 
 
 
 

Připojené soubory

 
 
 
Datasheet výrobce k produktu:  SFP.pdf
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 

Cloud Router Switch 305-1G-4S+IN je operačním systémem SwOS či RouterOS poháněný 16-portový Gigabitový Ethernet switch se čtyřmi SFP+ šachtami a jedním GB ethernet portem v desktop provedení.

 

 

2 434.00 Kč  bez DPH

 

2 946.96 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

TL-SG3210 je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ s kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí.

 

 

2 795.00 Kč  bez DPH

 

3 383.77 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Průmyslové řešení gigabitového routerboardu od Mikrotiku s 72-jádrovým procesorem Tilera umožňující přenos 1000 milionů packetů za sekundu, propustnost

 

 

49 970.00 Kč  bez DPH

 

60 465.52 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.