Optické komponenty

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
72
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

36

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-31DLC20D • Mikrotik SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

374.00 Kč  bez DPH

 

454.35 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-3553LC20D • Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (20km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011

 
 
 

 

1 145.00 Kč  bez DPH

 

1 389.08 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+85DLC03D • MultiMode 10G SFP+ modul (300m)

MultiMode 10G SFP+ modul s 850nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 300m. Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM Data Rate: 10G Distance: 300m Mode: SM Wavelength: 850nm Connector: LC Format: SFP+

 
 
 

 

934.00 Kč  bez DPH

 

1 130.14 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-RJ01 • RJ45 SFP 10/100/1000M modul

RJ45 SFP 10/100/1000M module kompatibilní s většinou síťových zařízení na trhu osazených Gigabit SFP porty. • Up to 1.25 Gb/s bi-directional data links • 100m transmission over unshielded • Compliant with IEEE Std 802.3TM-2002 • Compliant with SFP M

 
 
 

 

467.00 Kč  bez DPH

 

565.07 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBFTC11 • Média konvertor Optika/Metalika

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty.

 
 
 

 

631.00 Kč  bez DPH

 

765.33 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+2332LC10D • Pár obousměrných SFP+ 10G modulů (10km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011

 
 
 

 

5 700.00 Kč  bez DPH

 

6 900.63 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+RJ10 • RJ45 SFP+ metalický modul

Modul umožňující až 10Gbps rychlosti po UTP/FTP kabeláži s aktivními prvky disponujícími SFP+ porty. Kompatibilní se všemi MikroTik aktivními prvky disponujícími SFP+ porty, použitím S+RJ10 upgradujete vaši síť na 10 Gbps.

 
 
 

 

1 051.00 Kč  bez DPH

 

1 273.53 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CRS105-5S-FB • 5x SFP Outdoor Router FiberBox

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. PowerBox je výkonný RouterBoard založený na 800MHz procesoru s PoE výstupy určený pro venkovní nasazení. RouterBoard je možné napájet pros

 
 
 

 

1 391.00 Kč  bez DPH

 

1 684.93 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Výroba ukončena 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CWDM-MUX8A • CWDM MUX/DEMUX jednotka

CWDM MUX/DEMUX je pasivní prvek umožňující sloučení až osmi optických vláken do jednoho. Předností řešení je snížení nákladů zejména při instalacích optických tras na delší vzdálenosti.

 
 
 

 

4 905.00 Kč  bez DPH

 

5 938.68 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CWDM-CHASSIS-2 • 1U šasi pro CWDM MUX/DEMUX jednotku

Šasí k připevnění jednotky CWDM-MUX8A do racku.

 
 
 

 

631.00 Kč  bez DPH

 

767.14 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-C47DLC40D • SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1470nm

SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1470nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.

 
 
 

 

561.00 Kč  bez DPH

 

682.44 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-C49DLC40D • SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1490nm

SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1490nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.

 
 
 

 

561.00 Kč  bez DPH

 

682.44 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-C51DLC40D • SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1510nm

SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1510nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.

 
 
 

 

561.00 Kč  bez DPH

 

682.44 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-C53DLC40D • SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1530nm

SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1530nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.

 
 
 

 

561.00 Kč  bez DPH

 

682.44 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-C55DLC40D • SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1550nm

SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1550nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.

 
 
 

 

561.00 Kč  bez DPH

 

682.44 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-C57DLC40D • SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1570nm

SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1570nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.

 
 
 

 

561.00 Kč  bez DPH

 

682.44 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-C59DLC40D • SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1590nm

SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1590nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.

 
 
 

 

561.00 Kč  bez DPH

 

682.44 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-C61DLC40D • SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1610nm

SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1610nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.

 
 
 

 

561.00 Kč  bez DPH

 

682.44 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+C47DLC10D • SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1470nm

SFP+ CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1470nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbps.

 
 
 

 

2 102.00 Kč  bez DPH

 

2 547.05 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+C49DLC10D • SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1490nm

SFP+ CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1490nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbps.

 
 
 

 

2 102.00 Kč  bez DPH

 

2 547.05 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+C51DLC10D • SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1510nm

SFP+ CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1510nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbps.

 
 
 

 

2 102.00 Kč  bez DPH

 

2 545.24 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

36

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.