Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické sítě:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

192

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Huawei • EG8145V5 • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Disponuje duální WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2,4/5GHz

 
 
 

 

1 190.00 Kč  bez DPH

 

1 441.72 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-85DLC05D • MultiMode SFP modul 1.25G (550m)

MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

307.00 Kč  bez DPH

 

373.28 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBFTC11 • Média konvertor Optika/Metalika

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty.

 
 
 

 

691.00 Kč  bez DPH

 

837.93 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+DA0003 • 3m SFP+ propojovací kabel

Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

691.00 Kč  bez DPH

 

836.11 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • HG8245Q2 • GPON ONT (1xGPON, 4xGE, 2xPOTS, 1xUSB, WiFi 2,4+5GHz)

Huawei HG8245Q2 je ONT jednotka určená pro použití v síti GPON. Disponuje čtyřmi gigabitový ethernetovými porty, 2x telefonními porty (POTS), 1x USB portem a optickým portem. Umožňuje duální přenos bezdrátové WiFi sítě ve dvou pásme

 
 
 

 

1 746.00 Kč  bez DPH

 

2 114.48 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • DNO-HT-45x45 • Dno kabelové komory Hidrostank 450x450 mm, hloubka 200mm

Dno pro kabelové komory Hidrostank o rozměru 450x450mm s hloubkou 200mm. Použití tohoto dna nezaručuje vodotěstnost komory.

 
 
 

 

439.00 Kč  bez DPH

 

531.19 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • DNO-HT-58x58 • Dno kabelové komory Hidrostank 580x580 mm

Dno pro kabelové komory Hidrostank o rozměru 580x580mm. Použití tohoto dna nezaručuje vodotěstnost komory.

 
 
 

 

439.00 Kč  bez DPH

 

531.19 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VA15-HT-35x35 • Víko plastové s rámem pro komory Hidrostank, 350x350mm, bez zamykání, barva šedá

Víko plastové s rámem pro komory Hidrostank, 350x350mm, bez zamykání, barva šedá. Plastová víka s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit vyvrtáním otvoru pro šroub, či vrutem. Stejně jako u litinových verzí vík Hidrostank výrobce doporučuje obbetono

 
 
 

 

542.00 Kč  bez DPH

 

655.82 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VA15-HT-35x35Z • Víko plastové s rámem pro komory Hidrostank, 350x350mm, bez zamykání, barva zelená

Víko plastové s rámem pro komory Hidrostank, 350x350mm, bez zamykání, barva zelená. Plastová víka s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit vyvrtáním otvoru pro šroub, či vrutem. Stejně jako u litinových verzí vík Hidrostank výrobce doporučuje obbeto

 
 
 

 

585.00 Kč  bez DPH

 

707.85 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VA15-HT-45x45 • Víko plastové s rámem pro komory Hidrostank, 450x450mm, bez zamykání, barva šedá

Víko plastové s rámem pro komory Hidrostank, 450x450mm, bez zamykání, barva šedá. Plastová víka s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit vyvrtáním otvoru pro šroub, či vrutem. Stejně jako u litinových verzí vík Hidrostank výrobce doporučuje obbetono

 
 
 

 

1 347.00 Kč  bez DPH

 

1 629.87 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 PPL Sprint - dodání 2 pracovní dny 

   
 
 
 
 
 
Hidrostank • VA15-HT-58x58S • Víko kompozitní A15 s rámem pro komory Hidrostank, 580x580mm, fixace šroubem, černé

Kompozitové víko s rámem pro komory Hidrostank, 580x580mm, bez zamykání, barva černá. Kompozitní víka s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit vyvrtáním otvoru pro šroub, či vrutem. Stejně jako u litinových verzí vík Hidrostank výrobce doporučuje ob

 
 
 

 

1 825.00 Kč  bez DPH

 

2 208.25 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 PPL Sprint - dodání 2 pracovní dny 

   
 
 
 
 
 
Hidrostank • VB125-HT-35x35 • Víko Hidrostank,350x350mm, zatížitelnost B125 (12,5t), litina, EN-124, litinový rám

Litinové víko s rámem pro komory Hidrostank 350x350mm. Víko s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit šroubem. Víka kabelových komor Hidrostank se po umístění na komoru obbetonují do hloubky 10-15 centimetrů od úrovně svrchního rámu, čímž zajistíte

 
 
 

 

777.00 Kč  bez DPH

 

940.17 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VB125-HT-35x35S • Víko Hidrostank,350x350mm, zatížitelnost B125 (12,5t), litina, EN-124, fixace šroubem

Litinové víko s rámem pro komory Hidrostank 350x350mm. Víko s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit šroubem. Víka kabelových komor Hidrostank se po umístění na komoru obbetonují do hloubky 10-15 centimetrů od úrovně svrchního rámu, čímž zajistíte

 
 
 

 

1 571.00 Kč  bez DPH

 

1 900.91 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VB125-HT-58x58 • Víko Hidrostank, 580x580mm, zatížitelnost B125 (12,5t), litina, EN-124, litinový rám

Litinové víko s rámem pro komory Hidrostank 580x580mm. Víko s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit šroubem. Víka kabelových komor Hidrostank se po umístění na komoru obbetonují do hloubky 10-15 centimetrů od úrovně svrchního rámu, čímž zajistíte

 
 
 

 

2 731.00 Kč  bez DPH

 

3 304.51 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VB125-HT-58x58S • Víko Hidrostank, 580x580mm, zatížitelnost B125 (12,5t), litina, EN-124, fixace šroubem

Litinové víko s rámem pro komory Hidrostank 580x580mm. Víko s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit šroubem. Víka kabelových komor Hidrostank se po umístění na komoru obbetonují do hloubky 10-15 centimetrů od úrovně svrchního rámu, čímž zajistíte

 
 
 

 

4 489.00 Kč  bez DPH

 

5 431.69 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VB125-HT-80x80S • Víko Hidrostank, 800x800mm, zatížitelnost B125 (12,5t), litina, EN-124, fixace šroubem

Litinové víko s rámem pro komory Hidrostank 800x800mm. Víko s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit šroubem. Víka kabelových komor Hidrostank se po umístění na komoru obbetonují do hloubky 10-15 centimetrů od úrovně svrchního rámu, čímž zajistíte

 
 
 

 

7 482.00 Kč  bez DPH

 

9 053.22 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VB125-HT-126x58S • Víko Hidrostank, 1260x580mm, zatížitelnost B125 (12,5t), litina, EN-124, fixace šroubem

Litinové víko s rámem pro komory Hidrostank 1260x580mm. Víko s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit šroubem. Víka kabelových komor Hidrostank se po umístění na komoru obbetonují do hloubky 10-15 centimetrů od úrovně svrchního rámu, čímž zajistíte

 
 
 

 

8 918.00 Kč  bez DPH

 

10 790.78 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VB125-HT-113x90S • Víko Hidrostank, 1130x900mm, zatížitelnost B125 (12,5t), litina, EN-124, fixace šroubem

Litinové víko s rámem pro komory Hidrostank 1130x900mm. Víko s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit šroubem. Víka kabelových komor Hidrostank se po umístění na komoru obbetonují do hloubky 10-15 centimetrů od úrovně svrchního rámu, čímž zajistíte

 
 
 

 

11 480.00 Kč  bez DPH

 

13 890.80 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOOC-10-D24 • Venkovní optická spojka na 24 svárů

Venkovní optická spojka na 24 svárů. Spojka tohto typu se používá k ochraně vláken a kabelů. Pouzdro je vyrobené z vysoko kvalitního plastu odolného proti UV záření. Celokovové spojky jsou vyrobené z materiálů odolných vůči korozi.

 
 
 

 

500.00 Kč  bez DPH

 

605.00 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOOC-10-D48 • Venkovní optická spojka na 48 svárů

Venkovní optická spojka na 48 svárů. Spojka tohto typu se používá k ochraně vláken a kabelů. Pouzdro je vyrobené z vysoko kvalitního plastu odolného proti UV záření. Celokovové spojky jsou vyrobené z materiálů odolných vůči korozi

 
 
 

 

550.00 Kč  bez DPH

 

665.50 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOOC-10-D144 • Venkovní optická spojka na 144 svárů

Venkovní optická spojka na 144 svárů. Spojka tohto typu se používá k ochraně vláken a kabelů. Pouzdro je vyrobené z vysoko kvalitního plastu odolného proti UV záření. Celokovové spojky jsou vyrobené z materiálů odolných vůči korozi

 
 
 

 

950.00 Kč  bez DPH

 

1 149.50 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

192

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.