Aktivní prvky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Aktivní prvky:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

132

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V-SOL • V2801SG • GPON ONT (1x PON, 1x GE)

1 portové GPON ONT, konektor SC/UPC s možností nastavit WAN port a DHCP server. ZTE chipset

 
 
 

 

399.00 Kč  bez DPH

 

484.85 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V1600GS • Jednoportové GPON OLT

Nejmenší GPON OLT na trhu, s možností připojit až 128 zákazníků. Ideální pro vytvoření malé sítě nebo připojení malých lokalit

 
 
 

 

6 380.00 Kč  bez DPH

 

7 721.86 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
BAZAR • Huawei • EG8147X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

BAZAR • Huawei • EG8147X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

 
 
 

 

1 700.00 Kč  bez DPH

 

2 059.06 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Bazar 

     
 
 
 
 
 
BAZAR • Huawei • EG8145V5 (UPC) • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

BAZAR • Huawei • EG8145V5 (UPC) • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

 
 
 

 

900.00 Kč  bez DPH

 

1 091.06 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Bazar 

     
 
 
 
 
 
TP-LINK • MC100CM • konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode

MC100CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC100CM, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s multimode...

 
 
 

 

626.00 Kč  bez DPH

 

759.52 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • MC110CS • SingleMode konvertor, 10/100Mbps, 2x SC

MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití se singlemo...

 
 
 

 

626.00 Kč  bez DPH

 

759.52 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • MC200CM • Transceiver 10/100/1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km

MC200CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 10/100/1000Base-T a naopak. Média konvertor MC200CM, který byl navržen podle standardů standardů IEEE802.3ab 10/100/1000Base-T, je určen pro použití s ...

 
 
 

 

714.00 Kč  bez DPH

 

866.00 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC111A-20 • 10/100 Mbps WDM Media konvertor

TL-FC111A-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je 100Mbps FD , čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100Mbps. Konvertor lze použít až na vzdálen...

 
 
 

 

357.00 Kč  bez DPH

 

434.03 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC111B-20 • 10/100 Mbps WDM Media konvertor

TL-FC111B-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je 100Mbps FD , čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100Mbps. Konvertor lze použít až na vzdálen...

 
 
 

 

357.00 Kč  bez DPH

 

434.03 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC111PB-20 • 10/100 Mbps WDM Media konvertor s PoE-out

TL-FC111PB-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD , čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100 Mbps. Konvertor lze použít až na vzdá...

 
 
 

 

594.00 Kč  bez DPH

 

720.80 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC1420 • 14-Slotové šasi pro media konvertory

Šasi TL-FC1420 se 14 sloty určené do 19" racku je speciálně navrženo tak, aby pojalo až 14 media konvertorů TP-Link s centrálním napájením, což šetří místo a napájecí kabely. Pro optickou síť je velmi důležité nepřetržitý provoz, proto je šasi vybaveno...

 
 
 

 

3 568.00 Kč  bez DPH

 

4 319.34 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC311A-2 • Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TL-FC311A-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD , čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdál...

 
 
 

 

475.00 Kč  bez DPH

 

576.81 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC311A-20 • Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

TL-FC311A-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD , čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdá...

 
 
 

 

594.00 Kč  bez DPH

 

720.80 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC311B-2 • Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD , čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdál...

 
 
 

 

475.00 Kč  bez DPH

 

576.81 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC311B-20 • Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

TL-FC311B-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD , čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdá...

 
 
 

 

565.00 Kč  bez DPH

 

685.71 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-MC1400 • 14-Slotové šasi pro media konvertory, v2

14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně určeno pro usazení 14 média konvertorů TP-LINK při zajištění centrálního napájení, úspory místa a napájecích kabelů. Nepřetržitý provoz je pro komunikaci přes optické vedení velmi důležitý, proto je šasi vy...

 
 
 

 

4 044.00 Kč  bez DPH

 

4 895.30 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-MCRP100 • náhradní zdroj pro TL-MC1400 - V2

Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem. Je schopen konvertovat vstupní napětí 100-240V 50/60 Hz na stejnosměrné napětí 9.5VDC se jmenovitým výkonem 102W. Napájecí...

 
 
 

 

1 932.00 Kč  bez DPH

 

2 339.78 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • SM311LM 1G • SFP optický modul, MM, 850nm, 2x LC konektor, 550m

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm . Napájení modul...

 
 
 

 

330.00 Kč  bez DPH

 

401.36 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • SM311LS 1G • SFP optický modul, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310nm . Napájení modulu je pro...

 
 
 

 

358.00 Kč  bez DPH

 

435.24 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM321A-2 • Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1550/1310nm

TP-Link TL-SM321A-2 je Single mode WDM SFP modul s vlnovou délkou 1550/1310nm (Tx/Rx), který se používá pro obousměrné spojení jen po jednom optickém vlákně , umožňuje tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul ...

 
 
 

 

283.00 Kč  bez DPH

 

344.49 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM321B-2 • Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm

TP-Link TL-SM321B-2 je Single mode WDM SFP modul s vlnovou délkou 1310/1550nm (Tx/Rx), který se používá pro obousměrné spojení jen po jednom optickém vlákně , umožňuje tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul ...

 
 
 

 

283.00 Kč  bez DPH

 

344.49 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

132

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.