Huawei

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Huawei:

 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
1378
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

36

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.

 
 
 

 

499.00 Kč  bez DPH

 

605.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • EG8145V5 • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Disponuje duální WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2,4/5GHz

 
 
 

 

1 237.00 Kč  bez DPH

 

1 498.59 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • HG8010H • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8010M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.

 
 
 

 

499.00 Kč  bez DPH

 

605.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • H806GPBD • GPON karta GPFD s 8porty a SFP C+ moduly

Huawei • GPBD • GPON karta GPBD s 8porty a SFP C+

 
 
 

 

17 160.00 Kč  bez DPH

 

20 765.41 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • H805GPFD • GPON karta GPFD s 16porty a SFP C+ moduly

GPON karta GPFD s 16porty a SFP C+. Kompatibilní s řadou OLT MA5683T, MA5680T.

 
 
 

 

33 370.00 Kč  bez DPH

 

40 379.52 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • H802X2CS • Uplink karta 2x 10G SFP+ s moduly

Huawei H802X2CS je uplink karta pro OLT jednotky MA5683T a MA5680T vybavená 2x SFP + slots (10 Gb / s) s osazenými moduly.

 
 
 

 

9 890.00 Kč  bez DPH

 

11 968.72 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • HG8245H • GPON ONT ( 1xGPON, 4xGE, 2xPOTS, WiFi, USB )

HG8245H je klientská jednotka GPON ONT Huawei určena pro použití v FTTH sítích. Má 2 telefonní porty, 4 porty Gigabit Ethernet (LAN), USB a GPON třída B+. Zařízení podporuje bezdrátové síťě s protokoly IEEE 802.11b/g/n, má dvě 2dbi antény. Pomocí WiFi můž

 
 
 

 

1 198.00 Kč  bez DPH

 

1 451.40 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • HG8247H5 • GPON ONT ( 1xCATV, 1xGPON, 4xGBRJ45, 1xPOTS, WiFi, 1xUSB )

HG8247H5 je klientská jednotka GPON ONT Huawei určena pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet (LAN), 1x USB, 1x GPON třída B+, 1x CATV.

 
 
 

 

1 488.00 Kč  bez DPH

 

1 802.30 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
Huawei • HG8245Q2 • GPON ONT (1xGPON, 4xGE, 2xPOTS, 1xUSB, WiFi 2,4+5GHz)

Huawei HG8245Q2 je ONT jednotka určená pro použití v síti GPON. Disponuje čtyřmi gigabitový ethernetovými porty, 2x telefonními porty (POTS), 1x USB portem a optickým portem. Umožňuje duální přenos bezdrátové WiFi sítě ve dvou pásme

 
 
 

 

1 746.00 Kč  bez DPH

 

2 114.48 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • MCUD1 • Procesorová karta pro MA5608T (2x1GbE, 2x10GbE SFP+)

Huawei • MA5608T ( 1x GPDB, 1xMCUD1, 1x MPWD, 1x FAN, 8xSFP GPON C+ )

 
 
 

 

18 010.00 Kč  bez DPH

 

21 793.91 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • H902CSHF XGSPON & GPON C+ • 16-portový interface board do MA5800

Huawei • H902CSHF XGSPON & GPON C+ • 16-portový interface board Huawei

 
 
 

 

139 650.00 Kč  bez DPH

 

168 978.32 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • MA5800-X2-V1 • OLT TERMINAL bez GPON BOARDu (1X MPSA, DC)

GPON OLT řady MA5800-X2 s podporou dvou service slotů a osazenou základní deskou H901BPSB.

 
 
 

 

51 450.00 Kč  bez DPH

 

62 256.32 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • MA5800-X2-V2 • OLT TERMINAL bez GPON BOARDu (1X MPSC, DC)

GPON OLT řady MA5800-X2 s podporou dvou service slotů a osazenou základní deskou H901BPSB.

 
 
 

 

54 390.00 Kč  bez DPH

 

65 813.72 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • MA5800-X2-V3 • OLT TERMINAL bez GPON BOARDu (1X MPSA, AC)

GPON OLT řady MA5800-X2 s podporou dvou service slotů a osazenou základní deskou H901BPSB.

 
 
 

 

54 390.00 Kč  bez DPH

 

65 813.72 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • MA5800-X2-V4 • OLT TERMINAL bez GPON BOARDu (2X MPSA, DC)

GPON OLT řady MA5800-X2 s podporou dvou service slotů a osazenou základní deskou H901BPSB.

 
 
 

 

70 560.00 Kč  bez DPH

 

85 379.42 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • MA5800-X2-V5 • OLT TERMINAL bez GPON BOARDu (1X MPSC, AC)

GPON OLT řady MA5800-X2 s podporou dvou service slotů a osazenou základní deskou H901BPSB.

 
 
 

 

54 390.00 Kč  bez DPH

 

65 813.72 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • MA5800-X2-V6 • OLT TERMINAL bez GPON BOARDu (2X MPSA, AC)

GPON OLT řady MA5800-X2 s podporou dvou service slotů a osazenou základní deskou H901BPSB.

 
 
 

 

70 560.00 Kč  bez DPH

 

85 379.42 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • MA5800-X2-V7 • OLT TERMINAL bez GPON BOARDu (2X MPSC, DC)

GPON OLT řady MA5800-X2 s podporou dvou service slotů a osazenou základní deskou H901BPSB.

 
 
 

 

69 090.00 Kč  bez DPH

 

83 600.72 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • MA5800-X2-V8 • OLT TERMINAL bez GPON BOARDu (2X MPSC, AC)

GPON OLT řady MA5800-X2 s podporou dvou service slotů a osazenou základní deskou H901BPSB.

 
 
 

 

78 280.00 Kč  bez DPH

 

94 727.88 Kč  s DPH

 

7.50  RP
 

 sestava 

   
 
 
 
 
 
Huawei • MA5800-X7-V1 • OLT TERMINAL bez GPON BOARDu (MPLA CONTROL)

GPON OLT řady MA5800-X7 s podporou sedmi service slotů a osazenou základní deskou H901BPMB.

 
 
 

 

58 510.00 Kč  bez DPH

 

70 798.92 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • MA5800-X15-V1 • OLT TERMINAL bez GPON BOARDu

GPON OLT řady MA5800-X15 s podporou patnácti service slotů a základní deskou H901BPIB.

 
 
 

 

60 270.00 Kč  bez DPH

 

72 928.52 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

36

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.