GPON ONT

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 Huawei
 V-SOL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

21

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V-SOL • V2802RH-APC • 1x 2.5GE + 1GE ONT, SC/APC

V-SOL • V2802RH • 1x 2.5GE + 1GE ONT

 
 
 

 

499.00 Kč  bez DPH

 

603.79 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V2801RD-APC • GPON ONT (1x PON, 1x GE), SC/APC

V-SOL • V2801SG •

 
 
 

 

381.00 Kč  bez DPH

 

461.01 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V2801RD-UPC • GPON ONT (1x PON, 1x GE), SC/UPC

V-SOL • V2801SG •

 
 
 

 

381.00 Kč  bez DPH

 

461.01 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V2802RH-UPC • 1x 2.5GE + 1GE ONT, SC/UPC

V-SOL • V2802RH • 1x 2.5GE + 1GE ONT

 
 
 

 

499.00 Kč  bez DPH

 

603.79 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V2801SG • GPON ONT (1x PON, 1x GE)

V-SOL • V2801SG •

 
 
 

 

375.00 Kč  bez DPH

 

453.75 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
BAZAR • Huawei • EG8147X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

BAZAR • Huawei • EG8147X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

 
 
 

 

1 700.00 Kč  bez DPH

 

2 059.06 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Bazar 

     
 
 
 
 
 
BAZAR • Huawei • EG8145V5 (UPC) • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

BAZAR • Huawei • EG8145V5 (UPC) • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

 
 
 

 

900.00 Kč  bez DPH

 

1 091.06 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Bazar 

     
 
 
 
 
 
Huawei • EG8147X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

Huawei OptiXstar EG8147X6 je klientská GPON jednotka na nejrychlejším bezdrátovém standardu WiFi6 pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB, 1x CATV a 1x GPON (typ APC).

 
 
 

 

2 079.00 Kč  bez DPH

 

2 517.65 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • EG8145X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

Huawei OptiXstar EG8145X6 je klientská GPON jednotka na nejrychlejším bezdrátovém standardu WiFi6 pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON (typ APC).

 
 
 

 

1 987.00 Kč  bez DPH

 

2 406.33 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • HG8110H • GPON ONT (1xGPON APC, 2xGE, 1x RJ11)

HG8110H je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC, 1x Gigabit Ethernet portem a jedním telefonním POTS portem RJ11.

 
 
 

 

498.00 Kč  bez DPH

 

604.64 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • EG8145V5 (APC) • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Disponuje duální WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2,4/5GHz

 
 
 

 

1 099.00 Kč  bez DPH

 

1 331.85 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-AE • UFiber Active Ethernet (Fiber-to-Ethernet konvertor)

UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický převodník, který umožňuje poskytovatelům internetu dovést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť bez potřeby zařízení s SFP slotem. Díky kompaktním rozměrům není problém umístit

 
 
 

 

647.00 Kč  bez DPH

 

784.93 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-LOCO-20 • GPON UFiber loco jednotka (20 pack)

UBIQUITI • UF-LOCO-20 • GPON UFiber loco jednotka (20 pack)

 
 
 

 

19 870.00 Kč  bez DPH

 

24 083.84 Kč  s DPH

 

34.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-LOCO-5 • GPON UFiber loco jednotka (5 pack)

UBIQUITI • UF-LOCO-5 • GPON UFiber loco jednotka (5 pack)

 
 
 

 

5 043.00 Kč  bez DPH

 

6 112.32 Kč  s DPH

 

8.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-WiFi • 4-Port GPON Router s Wi-Fi

UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru*, čtyřmi Gbit ethernety a 300Mbps WiFi rozhraním.

 
 
 

 

1 691.00 Kč  bez DPH

 

2 048.17 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • HG8010H • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE ), UPC

HG8010M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.

 
 
 

 

499.00 Kč  bez DPH

 

605.85 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • HG8247H5 • GPON ONT ( 1xCATV, 1xGPON, 4xGBRJ45, 1xPOTS, WiFi, 1xUSB )

HG8247H5 je klientská jednotka GPON ONT Huawei určena pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet (LAN), 1x USB, 1x GPON třída B+, 1x CATV.

 
 
 

 

1 488.00 Kč  bez DPH

 

1 802.54 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
Huawei • EG8010Hv6 • GPON ONT (1x GPON SC/APC, 1x GE), oficiální distribuce

Klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, osazená porty 1x GPON SC/APC a 1x 1GEthernet. Model EG8010Hv6 funguje jako bridge mezi GPON a Ethernet sítí, podporuje ale zároveň VLAN a QoS pro širší možnosti síťového použití.

 
 
 

 

700.00 Kč  bez DPH

 

849.06 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • EG8145V5 (UPC) • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Disponuje duální WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2,4/5GHz

 
 
 

 

1 090.00 Kč  bez DPH

 

1 320.96 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
TP-LINK • TX-6610 • 1portový gigabitový terminál GPON

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km.

 
 
 

 

697.00 Kč  bez DPH

 

845.43 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-LOCO • GPON UFiber loco jednotka

UFiber loco nabízí moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon. Jedná se o CPE jednotku pro GPON řešení.

 
 
 

 

1 063.00 Kč  bez DPH

 

1 288.29 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.