Aircom

 
 
  •  
    31.8.2018
     

    MIKROTIK newsletter 84 - produktové novinky září 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotik:

    RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - 2,4/5GHz 4x4MIMO 10xLAN 1xSFP router 
    RB4011iGS+RM - 10x GB LAN 1x SFP ethernet router 
    RBLHG-60ad - 60GHz klientská jednotka LHG Lite60 
    RBSXTsq-60ad - 60GHz klientská jednotka SXTsq Lite60 
    S-4554LC80D - pár SingleMode SFP modulů 1.25G 80km 
    S-55DLC80D - SingleMode SFP modul 1.25G 80km 
    RBLHGR&R11e-LTE - 17dBi LTE klientská jednotka LHG LTE Kit
    CRS305-1G-4S+IN - 4x SFP+, 1x GB LAN Cloud Router Switch
    R11e-4G - 4G/LTE miniPCI-e modul

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.6.2018
     

    Novinky v sortimentu Power over Ethernet produktů

     

    V rámci nabídky produktů pro napájení aktivních prvků prostřednictvím ethernet kabeláže můžeme nově nabídnout:

    GBPOEIN-24V1A - Gigabitový zemněný 24V napájecí zdroj s PoE injektorem 
    POE-PAN4-CASE - 10/100Mbps PoE panel integrující 4x RJ45 porty 
    POE-PAN4-GBATF - Gigabitový 4-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 
    POE-PAN8-GBATF - Gigabitový 8-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.5.2018
     

    Nová širokopásmová 5GHz duplexní parabola JRC-24 DD MIMO od výrobce JIROUS

     


    JRC-24 DD MIMO je nový model 5GHz dvoupolarizační parabolické antény od výrobce Jirous nahrazující předcházející modelovou řadu JRC-24 EX MIMO.
    Nový model se vyznačuje hlubším reflektorem bez límce s výrazně vyšším frekvenčním rozpětím 4.9 - 6.4GHz.




     

     
     
     
     
     
     
  •  
    2.5.2018
     

    MIKROTIK newsletter #82 - produktové novinky květen 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotiku a květnový buletin:

    RBSXTR&R11e-LTE - 2,4GHz SXT jednotka s LTE modemem 
    RB450Gx4 - deska s 5x GB ethernet porty s 4-jádrovým CPU 
    RB760iGS - router s 5x GB eth porty a 1x SFP portem hEX S 
    RBSXTsq2nD - 2,4GHz klientský přístupový bod SXTsq Lite 2 

    RBLDF-2nD - 2,4GHz klientské AP k ofsetové anténě LDF 2 
    RB912R-2nD-LTm - 2,4GHz přístupové body LtAP mini LTE 
    • MTAO-LTE-5D-SQ - 5dBi všesměrová anténa pro LTE pásmo 
    CRS328-4C-20S-4S+RM - switch s 28x nezávislými porty 
    48V2A96W - 48V 2A (96W) spínaný napájecí zdroj

     
     
     
     
     
     
  •  
    4.4.2018
     

    Přijímáme předobjednávky na 24GHz spoje MIMOSA 24G

     

    Mimosa 24G je PtP páteřní spoj v bezlicenčním pásmu 24GHz s maximální kapacitou až 1,5Gbps Half-duplex na vzdálenost až 3km. Vyznačuje se decentním provedením (antény o průměru 26cm), nízkou cenou i spotřebou (možnost napájení prostřednictvím solárních technologií), optickým i metalickým výstupem, snadnou instalací a obsluhou (2.4GHz management). 


     
     
     
     
     
     
  •  
    28.3.2018
     

    Novinky od Mikrotiku - 60GHz gigabitový spoj a bezpečnostní upgrade RouterOS

     


    Wireless Wire Dish Kit je nové PtP pojítko s propustností 1,8Gbit/s v bezlicenčním pásmu 60GHz na vzdálenost až 1500m. 

    Mikrotik doporučuje upgrade zařízení s veřejnou IP a ROS nižší než 6.38.4. Výrobce na svém fóru uvádí bližší informace.

     
     
     
     
     
     
  •  
    5.3.2018
     

    Rozšířena nabídka datových rozvaděčů a elektrorozvaděčů

     


    V naší nabídce nyní nabídnete širokou škálu kvalitních datových rozvaděčů a elektrorozvaděčů OCRACK s vynikajícím poměrem ceny a provedení.
    Držíme pro vás skladovou zásobu, aktuálně nedostupné modely
    případně do 2 dnů po objednání obratem k expedici.

     
     
     
     
     
     
 
 
 
 
 
 
 

Doporučujeme z naší nabídky

 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT Huawei pro FTTH sítě. Je vybavena 1 GPON SC/UPC a 1 Gigabit Ethernet portem. Je napájena 12V / 0,5A.

 

 

699.00 Kč bez DPH

 

845.79 Kč s DPH
 
 
 
 
MIKROTIK • RBLHG-5nD-3 • Outdoor 802.11an 24,5dBi jednotka LHG 5 (3pack)

Výkonná venkovní jednotka určená k budování P-t-P spojů či připojování klientských stanic na delší vzdálenosti. Množstevní balení výrobce po 3 kusech.

 

 

3 210.00 Kč bez DPH

 

3 884.10 Kč s DPH
 
 
 
 
Wodaplug • EOC1121R4L indoor SLAVE • Koaxiální ethernet adaptér 600Mbps

Jedná se adaptéry pro přenos dat sítě Ethernet po koaxiálních kabelech, založeno na technologii HomePlugAV, která nabízí velký dosah (700-1500m), velkou rychlost (fyzická rychlost až 700Mb/s, rychlost na MAC vrstvě 350Mb/s), odolnost vůči rušení a provoz

 

 

999.00 Kč bez DPH

 

1 208.79 Kč s DPH
 
 
 
 
WiFiHW • POE-PAN6-GB • Gigabitový stíněný 6-portový POE panel

Panel integrující 6 gigabitových stíněných pasivních POE injektorů s napájecím rozsahem 5 - 48V. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Over-current protection (proudová oc

 

 

730.00 Kč bez DPH

 

883.30 Kč s DPH
 
 
 
 
TP-LINK • TL-WR840N ISP •  2,4GHz 300Mbps Wireless LAN Router, Ver:4.0

Bezdrátový router 300 Mbit/s Wireless N TL-WR840N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. Zařízení TL-WR840N nabízí výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového

 

 

404.00 Kč bez DPH

 

488.84 Kč s DPH
 
 
 
 
GLP • MW7.2-12 • Hermetizovaný Pb akumulátor 12V/7,2Ah

Bezúdržbový nabíjecí akumulátor vyroben technologií VRLA je určen pro použití v méně náročných systémech, nouzového napájení a dalších aplikacích, kde je akumulátor v trvalém provozu. Doporučené aplikace akumulátorů v této řadě jsou: záložní

 

 

254.00 Kč bez DPH

 

307.34 Kč s DPH
 
 
 
 
JIROUS • JRMB-400-17 Su • 17GHz parabolická anténa pro jednotky Summit

profesionální mikrovlnná anténa • hluboká parabola pro vysoké potlačení rušení a vysokou mechanickou pevnost • vysoká izolace mezi sousedními spoji • radom součástí balení • masivní držák JDMW-900 s přesným nastavení azimutu a elevace • možná pravá

 

 

4 502.00 Kč bez DPH

 

5 447.42 Kč s DPH
 
 
 
 
Mimosa • B24-Link-JPH • Spoj PtP MIMOSA 24GHz včetně antén a precizních držáků JIROUS

24GHz PtP outdoor spoj s integrovanými anténami o průměru 26 cm a ziskem 33 dBi a maximální kapacitou spoje 1,5 Gbps Half-duplex (agregovaná kapacita v DL a UL směru) včetně precizních držáků Jirous JDMW-900-Mi.

 

 

34 590.00 Kč bez DPH

 

41 853.90 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


Přihlášení

 
 
 
 

Aktuality

 

  •  
    31.8.2018
     

    MIKROTIK newsletter 84 - produktové novinky září 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotik:

    RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - 2,4/5GHz 4x4MIMO 10xLAN 1xSFP router 
    RB4011iGS+RM - 10x GB LAN 1x SFP ethernet router 
    RBLHG-60ad - 60GHz klientská jednotka LHG Lite60 
    RBSXTsq-60ad - 60GHz klientská jednotka SXTsq Lite60 
    S-4554LC80D - pár SingleMode SFP modulů 1.25G 80km 
    S-55DLC80D - SingleMode SFP modul 1.25G 80km 
    RBLHGR&R11e-LTE - 17dBi LTE klientská jednotka LHG LTE Kit
    CRS305-1G-4S+IN - 4x SFP+, 1x GB LAN Cloud Router Switch
    R11e-4G - 4G/LTE miniPCI-e modul

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.6.2018
     

    Novinky v sortimentu Power over Ethernet produktů

     

    V rámci nabídky produktů pro napájení aktivních prvků prostřednictvím ethernet kabeláže můžeme nově nabídnout:

    GBPOEIN-24V1A - Gigabitový zemněný 24V napájecí zdroj s PoE injektorem 
    POE-PAN4-CASE - 10/100Mbps PoE panel integrující 4x RJ45 porty 
    POE-PAN4-GBATF - Gigabitový 4-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 
    POE-PAN8-GBATF - Gigabitový 8-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.5.2018
     

    Nová širokopásmová 5GHz duplexní parabola JRC-24 DD MIMO od výrobce JIROUS

     


    JRC-24 DD MIMO je nový model 5GHz dvoupolarizační parabolické antény od výrobce Jirous nahrazující předcházející modelovou řadu JRC-24 EX MIMO.
    Nový model se vyznačuje hlubším reflektorem bez límce s výrazně vyšším frekvenčním rozpětím 4.9 - 6.4GHz.




     

     
     
     
     
     
     
  •  
    2.5.2018
     

    MIKROTIK newsletter #82 - produktové novinky květen 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotiku a květnový buletin:

    RBSXTR&R11e-LTE - 2,4GHz SXT jednotka s LTE modemem 
    RB450Gx4 - deska s 5x GB ethernet porty s 4-jádrovým CPU 
    RB760iGS - router s 5x GB eth porty a 1x SFP portem hEX S 
    RBSXTsq2nD - 2,4GHz klientský přístupový bod SXTsq Lite 2 

    RBLDF-2nD - 2,4GHz klientské AP k ofsetové anténě LDF 2 
    RB912R-2nD-LTm - 2,4GHz přístupové body LtAP mini LTE 
    • MTAO-LTE-5D-SQ - 5dBi všesměrová anténa pro LTE pásmo 
    CRS328-4C-20S-4S+RM - switch s 28x nezávislými porty 
    48V2A96W - 48V 2A (96W) spínaný napájecí zdroj

     
     
     
     
     
     
  •  
    4.4.2018
     

    Přijímáme předobjednávky na 24GHz spoje MIMOSA 24G

     

    Mimosa 24G je PtP páteřní spoj v bezlicenčním pásmu 24GHz s maximální kapacitou až 1,5Gbps Half-duplex na vzdálenost až 3km. Vyznačuje se decentním provedením (antény o průměru 26cm), nízkou cenou i spotřebou (možnost napájení prostřednictvím solárních technologií), optickým i metalickým výstupem, snadnou instalací a obsluhou (2.4GHz management). 


     
     
     
     
     
     
  •  
    28.3.2018
     

    Novinky od Mikrotiku - 60GHz gigabitový spoj a bezpečnostní upgrade RouterOS

     


    Wireless Wire Dish Kit je nové PtP pojítko s propustností 1,8Gbit/s v bezlicenčním pásmu 60GHz na vzdálenost až 1500m. 

    Mikrotik doporučuje upgrade zařízení s veřejnou IP a ROS nižší než 6.38.4. Výrobce na svém fóru uvádí bližší informace.

     
     
     
     
     
     
  •  
    5.3.2018
     

    Rozšířena nabídka datových rozvaděčů a elektrorozvaděčů

     


    V naší nabídce nyní nabídnete širokou škálu kvalitních datových rozvaděčů a elektrorozvaděčů OCRACK s vynikajícím poměrem ceny a provedení.
    Držíme pro vás skladovou zásobu, aktuálně nedostupné modely
    případně do 2 dnů po objednání obratem k expedici.

     
     
     
     
     
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.