Aircom

 
 
 
 
  •  
    12.10.2021
     

    NOVINKY V NABÍDCE KOMPONENT PRO OPTICKÉ SÍTĚ

     

    Rozšířena nabídka pasivních prvků pro výstavbu optických sítí FTTx/PON GPON:

    • distribuční boxy
    • optické kazety
     PLC splittery
    • útlumové články 
    • koncové zásuvky

     
     
     
     
     
     
  •  
    23.07.2021
     

    Produktové novinky MIKROTIK 2021

     


    Aktuální produktové novinky avizované výrobcem na měsíc Září

    RBcAPGi-5acD2nD-XL - 2,4/5GHz výkonný stropní cAP XL ac
    RB924iR-2nD-BT5&BG77&R11e - IoT gateway KNOT LR8/9 kity
    TG-BT5 - IoT in/outdoor BLE lokaliční čipy pro KNOT či další IoT brány
    HGO-LTE-W - IoT combo anténa pro LTE a LoRa
    ® 


    Srpen
    RB5009UG+S-IN - výkonný domácí Heavy-duty Home Lab router
    CCR2004-16G-2S+ - 16x GB LAN, 2x SFP+ portový Cloud Core Router 
    GESP+PoE-IN - kombinovaná ethernetová ochrana s podporou PoE 
    MTP-250 XX - venkovní napájecí zdroje 26/53V pro jednotky netPower

    Červen 
    XS+2733LC15D - pár obousměrných SFP+ modulů 25Gbps 15km
    • doplněny případové studie k praktickým nasazením IoT gatewaye KNOT
    • nová hardwarová revize WDM MUX/DEMUX jednotky s EXP/1310 porty

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.06.2021
     

    UFiber GPON - optická síť typu Plug-and-Play od výrobce UBIQUITI NETWORK

     

    Řešení výstavby optických sítí s názvem UFiber z pera renomovaného výrobce bezdrátových řešení UBIQUITI nabízí snadnou správu a škálovatelnost. OLT stanice disponují webovým rozhraním a umožňují centrální správu pomocí softwaru UNMS (Ubiquiti Network Management System). Tato komplexní správa je designována nejen pro OLT stanice a jejich klienty nýbrž i další portfoliová řešení typu airMAX, UniFi, EdgeRouter, EdgePoint, EdgeMax a je provozovatelná v OS Linux.


     
     
     
     
     
     
  •  
    22.05.2021
     

    Pokročilá technická podpora k produktům MIKROTIK

     


    Ve spolupráci s certikovaným konzultantem Mikrotiku (MTCRE, MTCWE, MTCTCE, MTCUME, MTCIPv6E) Kryštofem Klímou nabízíme zákazníkům, vyžadujícím technickou supervizi k zakoupeným MT produktům, pokročilou technickou podporu k nastavením operačního systému RouterOS. Podporu lze sjednat v telefonické podobě či formou osobní návštěvy konzultantem.


     

     
     
     
     
     
     
  •  
    23.01.2021
     

    Skladem nové modely PoE panelů

     

    Naši stávající nabídku napájecích PoE panelů do racku jsme rozšířili o nové dva modely. Oba jsou skladem můžete objednávat:

    • POE-PAN16-GBATF - 16-portový gigabitový aktivní 802.3af/at PoE panel 
    • POE-PAN24-GB - 24-portový gigabitový pasivní PoE panel 

     
     
     
     
     
     
  •  
    12.01.2021
     

    Nové profesionální průmyslové napájecí zdroje DELTA se zálohovací funkcí

     


    V nabídce nové profesionální zdroje Delta s funkcí nabíječky UPS pro 24V a 12V systémy s prodlouženou 5-ti letou zárukou.
    Disponují LED indikací DC, indikací polarity či nulovým časovým přechodem při ztrátě napájení na AKU. Integrovaná ochrana proti přepolování akumulátoru, teplotní, výkonová, proudová a zkratová ochrana. 

     
     
     
     
     
     
  •  
    11.12.2020
     

    Radomové zakrytování JIROUS pro Mikrotik jednotky LHG

     

    Ve spolupráci s výrobcem antén J&J Jirous jsme pro Vás připravili kompletní radomové zakrytování složené z předního a zadního krytu s límcem
    pro 60GHz jednotky Mikrotik Wireless Wire Dish.

    Radom zabraňuje zafukování a ulpívání sněhu na jednotce, její namrzání, zároveň však neovlivňuje vyzařovací charakteristiky spoje.

     
     
     
     
     
     
  •  
    03.09.2020
     

    5GHz spoj PrismLink5AC

     

    PrismLink5AC je PtP spoj v bezlicenčním pásmu 5GHz vytvořen z radiových jednotek Ubiquiti PrismStation5AC a parabol Jirous JRC-24 DD PrisM. Použité technologie umožňují vytvoření Point-to-Point spojů v řádech kilometrů i v zarušeném venkovním prostředí. PrismStation vyniká unikátní technologií filtrace airPrism, díky které dosahuje propustnosti až 500 Mbps. 
    Speciální filtrace signálů a potlačení rušení vede k navýšení propustnosti a stability spoje. Efektivní a ekonomické P-t-P řešení v pásmu 5GHz.

     
     
     
     
     
     
 
 
 
 
 
 
 

Doporučujeme z naší nabídky

 
 
PLC splitter 1:16, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

PLC splitter 1:16, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

 

 

578.00 Kč bez DPH

 

699.38 Kč s DPH
 
 
 
 
MIKROTIK • RBD52G-5HacD2HnD-TC • Duální 2,4/5GHz router hAP ac2 TowerCase

Duální 2,4 a 5GHz přístupový bod standardu 802.11ac s podporou nejnovějších standardů 802.11n/ac a s gigabitovými porty. Předností je možnost připojení USB disku a nebo 3/4G modemu přes USB konektor.

 

 

1 135.00 Kč bez DPH

 

1 373.35 Kč s DPH
 
 
 
 
Distribuční box • SJ-ODB-04A-1O • nástěnný, 8 vláken, osazený

Distribuční box • SJ-ODB-04A-1 • nástěnný, 8 vláken, osazený splitterem 1:8

 

 

801.00 Kč bez DPH

 

969.21 Kč s DPH
 
 
 
 
MHB • MPU-500-12 • Záložní zdroj MHPower, UPS, 500W, čistý sinus, 12V

Při napájení ze sítě jsou napájeny připojené spotřebiče přímo ze sítě, externí akumulátor je dobíjen, při výpadku sítě zdroj automaticky přepne na měnič napětí, energie je odebírána z akumulátoru, spotřebiče jsou napájeny z měniče.

 

 

2 430.00 Kč bez DPH

 

2 940.30 Kč s DPH
 
 
 
 
MIKROTIK • nRAYG-60adpair • 60GHz spoj Wireless Wire nRAY

Sada 2ks AP, která nahrazuje gigabitový kabel - jedná se o bezdrátová pojítka standardu 802.11ad v bezlicenčním pásmu 60 GHz umoňující agregovanou rychlost až 2Gb/s na vzdálenost až 1,5km.

 

 

5 600.00 Kč bez DPH

 

6 776.00 Kč s DPH
 
 
 
 
Kazetový optický splitter (ABS box), 1x16 SC/APC, 2,0 mm

Kazetový optický splitter 1x16 SC/APC, 2 mm

 

 

771.00 Kč bez DPH

 

932.91 Kč s DPH
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-OLT-4 • UFiber OLT jednotka, 4x GPON port, 1x SFP+ port

UFiber 4 OLT obsahuje čtyři GPON porty, jeden 1G/10G SFP+ port, RJ45 port konzole a RJ45 port pro management. Klientské připojení rychlostí až 2488 Gbps downstream a 1244 Gbps upstream.

 

 

19 984.00 Kč bez DPH

 

24 180.64 Kč s DPH
 
 
 
 
FiberTechnic • 175736HP-D • venkovní rozvaděč FTTH 36HP 18xSC duplex + 6xSC simplex s přístupovými dveřmi

Venkovní rozvaděč • FTTH SSF-1757/290/194 • FTTH 36HP 18xSC duplex + 6xSC simplex s přístupovými dveřmi

 

 

8 498.00 Kč bez DPH

 

10 282.58 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


Přihlášení

 
 
 
 

Aktuality

 

  •  
    12.10.2021
     

    NOVINKY V NABÍDCE KOMPONENT PRO OPTICKÉ SÍTĚ

     

    Rozšířena nabídka pasivních prvků pro výstavbu optických sítí FTTx/PON GPON:

    • distribuční boxy
    • optické kazety
     PLC splittery
    • útlumové články 
    • koncové zásuvky

     
     
     
     
     
     
  •  
    23.07.2021
     

    Produktové novinky MIKROTIK 2021

     


    Aktuální produktové novinky avizované výrobcem na měsíc Září

    RBcAPGi-5acD2nD-XL - 2,4/5GHz výkonný stropní cAP XL ac
    RB924iR-2nD-BT5&BG77&R11e - IoT gateway KNOT LR8/9 kity
    TG-BT5 - IoT in/outdoor BLE lokaliční čipy pro KNOT či další IoT brány
    HGO-LTE-W - IoT combo anténa pro LTE a LoRa
    ® 


    Srpen
    RB5009UG+S-IN - výkonný domácí Heavy-duty Home Lab router
    CCR2004-16G-2S+ - 16x GB LAN, 2x SFP+ portový Cloud Core Router 
    GESP+PoE-IN - kombinovaná ethernetová ochrana s podporou PoE 
    MTP-250 XX - venkovní napájecí zdroje 26/53V pro jednotky netPower

    Červen 
    XS+2733LC15D - pár obousměrných SFP+ modulů 25Gbps 15km
    • doplněny případové studie k praktickým nasazením IoT gatewaye KNOT
    • nová hardwarová revize WDM MUX/DEMUX jednotky s EXP/1310 porty

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.06.2021
     

    UFiber GPON - optická síť typu Plug-and-Play od výrobce UBIQUITI NETWORK

     

    Řešení výstavby optických sítí s názvem UFiber z pera renomovaného výrobce bezdrátových řešení UBIQUITI nabízí snadnou správu a škálovatelnost. OLT stanice disponují webovým rozhraním a umožňují centrální správu pomocí softwaru UNMS (Ubiquiti Network Management System). Tato komplexní správa je designována nejen pro OLT stanice a jejich klienty nýbrž i další portfoliová řešení typu airMAX, UniFi, EdgeRouter, EdgePoint, EdgeMax a je provozovatelná v OS Linux.


     
     
     
     
     
     
  •  
    22.05.2021
     

    Pokročilá technická podpora k produktům MIKROTIK

     


    Ve spolupráci s certikovaným konzultantem Mikrotiku (MTCRE, MTCWE, MTCTCE, MTCUME, MTCIPv6E) Kryštofem Klímou nabízíme zákazníkům, vyžadujícím technickou supervizi k zakoupeným MT produktům, pokročilou technickou podporu k nastavením operačního systému RouterOS. Podporu lze sjednat v telefonické podobě či formou osobní návštěvy konzultantem.


     

     
     
     
     
     
     
  •  
    23.01.2021
     

    Skladem nové modely PoE panelů

     

    Naši stávající nabídku napájecích PoE panelů do racku jsme rozšířili o nové dva modely. Oba jsou skladem můžete objednávat:

    • POE-PAN16-GBATF - 16-portový gigabitový aktivní 802.3af/at PoE panel 
    • POE-PAN24-GB - 24-portový gigabitový pasivní PoE panel 

     
     
     
     
     
     
  •  
    12.01.2021
     

    Nové profesionální průmyslové napájecí zdroje DELTA se zálohovací funkcí

     


    V nabídce nové profesionální zdroje Delta s funkcí nabíječky UPS pro 24V a 12V systémy s prodlouženou 5-ti letou zárukou.
    Disponují LED indikací DC, indikací polarity či nulovým časovým přechodem při ztrátě napájení na AKU. Integrovaná ochrana proti přepolování akumulátoru, teplotní, výkonová, proudová a zkratová ochrana. 

     
     
     
     
     
     
  •  
    11.12.2020
     

    Radomové zakrytování JIROUS pro Mikrotik jednotky LHG

     

    Ve spolupráci s výrobcem antén J&J Jirous jsme pro Vás připravili kompletní radomové zakrytování složené z předního a zadního krytu s límcem
    pro 60GHz jednotky Mikrotik Wireless Wire Dish.

    Radom zabraňuje zafukování a ulpívání sněhu na jednotce, její namrzání, zároveň však neovlivňuje vyzařovací charakteristiky spoje.

     
     
     
     
     
     
  •  
    03.09.2020
     

    5GHz spoj PrismLink5AC

     

    PrismLink5AC je PtP spoj v bezlicenčním pásmu 5GHz vytvořen z radiových jednotek Ubiquiti PrismStation5AC a parabol Jirous JRC-24 DD PrisM. Použité technologie umožňují vytvoření Point-to-Point spojů v řádech kilometrů i v zarušeném venkovním prostředí. PrismStation vyniká unikátní technologií filtrace airPrism, díky které dosahuje propustnosti až 500 Mbps. 
    Speciální filtrace signálů a potlačení rušení vede k navýšení propustnosti a stability spoje. Efektivní a ekonomické P-t-P řešení v pásmu 5GHz.

     
     
     
     
     
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.