UBIQUITI

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie UBIQUITI:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 WiFiHW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
872
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

146

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF-5G23-S45 • 5GHz parabolická anténa 23dBi pro outdoor AP airFiber AF-5X

AirFiber je jednotka pracující ve volném bezlicenčním pásmu 5GHz a je designována pro páteřní spoje. Precizní 23dBi parabolická anténa pro pásmo 5 GHz je určena pro jednotky AirFiber AF-5X. Unikátní design antény s radomem zajišťuje lepš

 
 
 

 

2 252.00 Kč  bez DPH

 

2 726.74 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF-5G30-S45 • 5GHz parabolická anténa 30dBi pro outdoor AP airFiber AF-5X

AirFiber je jednotka pracující ve volném bezlicenčním pásmu 5GHz a je designována pro páteřní spoje. Precizní 30dBi parabolická anténa pro pásmo 5 GHz je určena pro jednotky AirFiber AF-5X. Unikátní design antény s radomem zajišťuje lepš

 
 
 

 

2 581.00 Kč  bez DPH

 

3 124.83 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF-5G34-S45 • 5GHz parabolická anténa 34dBi pro outdoor AP airFiber AF-5X

AirFiber je jednotka pracující ve volném bezlicenčním pásmu 5GHz a je designována pro páteřní spoje. Precizní 34dBi parabolická anténa pro pásmo 5 GHz je určena pro jednotky AirFiber AF-5X. Unikátní design antény s radomem zajišťuje lepš

 
 
 

 

7 197.00 Kč  bez DPH

 

8 710.19 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UVC-G3-DOME • Indoor/Outdoor dome IP kamera UniFi s 1080p HD záznamem a IR přísvitem

UniFi Video kamera 3.generace poskytuje čistý a ostrý obraz ve Full HD rozlišení s možností nočního vidění. Ideální řešení pro zabezpečení kanceláře, obchodu, hotelu nebo průmyslového objektu. Kamera je primárně určena pro vnitřní nasaze

 
 
 

 

3 161.00 Kč  bez DPH

 

3 826.63 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UVC-G3-LED • IR přísvit pro IP kameru UniFi G3

UniFi Video G3-LED je rozšiřující modul s IR LED pro zvýšení dosahu infračerveného přísvitu v nočním režimu kamery UniFi Video 3G. UniFi Video G3-LED obsahuje šest Infra-Red diod s vysokou intenzitou, které navýší dosah IR přísvitu až na 25 me

 
 
 

 

1 798.00 Kč  bez DPH

 

2 177.40 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • EP-54V-150W • Modulární napájecí systém EdgePower, 54V, 150W

Edgepower je výkonné rackmount napájecí řešení s webovým managementem vhodné pro napájení EdgePoint routerů a switchů. EdgePower obsahuje 2 šachty pro modulární napájecí zdroje, které lze pomocí managementu sloučit (max. výkon 300W) nebo autom

 
 
 

 

4 525.00 Kč  bez DPH

 

5 477.07 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • EP-54V-150W-DC • Napájecí zdroj pro modulární napájecí systém EdgePower

EP-54V-150W-DC je vyměnitelný napájecí zdroj pro napájecí řešení EdgePower. Výstupní napájení tohoto zdroje je 54V s výkonem 150W a variabilním vstupním napájením přes DC svorkovnici.

 
 
 

 

1 762.00 Kč  bez DPH

 

2 133.84 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • EP-54V-150W-AC • Napájecí zdroj pro modulární napájecí systém EdgePower

EP-54V-150W-AC je vyměnitelný napájecí zdroj pro napájecí řešení EdgePower. Výstupní napájení tohoto zdroje je 54V s výkonem 150W a vstupním napájením 230V přes IEC konektor.

 
 
 

 

1 762.00 Kč  bez DPH

 

2 133.84 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AFi-HD • Domácí WiFi systém AmpliFi High Density (Router+2x MeshPoint)

AmlpliFi HD je sofistikovaný bezdrátový systém, který obsahuje router jako hlavní jednotku a dvě Mesh jednotky pro pokrytí prostoru až 1850 m2. V sadě jsou zařízení s inovativním, moderním a elegantním designem.

 
 
 

 

10 120.00 Kč  bez DPH

 

12 247.02 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • ISO-BEAM-16 • Odrušovací límec pro jednotky NanoBeam

ISO-BEAM-16 je malý odrušovací kryt s límcem určený pro jednotky NanoBeamM5-16 a NanoBeam5AC-16. Tento kryt snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadních a bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušovací kryt nez

 
 
 

 

219.00 Kč  bez DPH

 

266.81 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • ISO-BEAM-19 • Odrušovací límec pro jednotky NanoBeam

ISO-BEAM-16 je malý odrušovací kryt s límcem určený pro jednotky NanoBeamM5-19 a NanoBeam5AC-19. Tento kryt snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadních a bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušovací kryt nez

 
 
 

 

273.00 Kč  bez DPH

 

332.15 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF-11FX-H • 11GHz venkovní páteřní P-t-P jednotka airFiber11FX

AirFiber AF-11FX-H je jednotka pro venkovní páteřní PtP spoje pracující v licencovaném pásmu 11 GHz. airFiber11FX umožňuje vytvoření bezdrátového plně duplexního spoje s maximální propustností až 1,2 Gbps. AirFiber 11FX je postavený

 
 
 

 

20 640.00 Kč  bez DPH

 

24 976.21 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF-11FX-L • 11GHz venkovní páteřní P-t-P jednotka airFiber11FX

AirFiber AF-11FX-H je jednotka pro venkovní páteřní PtP spoje pracující v licencovaném pásmu 11 GHz. airFiber11FX umožňuje vytvoření bezdrátového plně duplexního spoje s maximální propustností až 1,2 Gbps. AirFiber 11FX je postavený

 
 
 

 

22 370.00 Kč  bez DPH

 

27 069.52 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF-11FX-DUP-L • Duplexer pro airFiber AF-11FX-L (Low-Band)

Duplexer AF-11FX-DUP-H rozšiřuje jednotku airFiber11FX o druhou polarizaci. Připojením antény 2x2 MIMO lze výrazně navýšit celkovou propustnost spoje.

 
 
 

 

5 771.00 Kč  bez DPH

 

6 984.72 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF-11FX-DUP-H • Duplexer pro airFiber AF-11FX-H (High-Band)

Duplexer AF-11FX-DUP-H rozšiřuje jednotku airFiber11FX o druhou polarizaci. Připojením antény 2x2 MIMO lze výrazně navýšit celkovou propustnost spoje.

 
 
 

 

4 703.00 Kč  bez DPH

 

5 692.45 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF-11G35 • 11GHz parabolická anténa 35dBi pro airFiber11FX

airFiber11FX umožňuje vytvoření bezdrátového plně duplexního spoje s maximální propustností až 1,2 Gbps. Dvoupolarizační 35dBi parabolická anténa 2x2 MIMO pro pásmo 10,3 GHz - 11,7 GHz designovaná pro jednotky AirFiber 11FX. Ideální an

 
 
 

 

8 006.00 Kč  bez DPH

 

9 693.31 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S • Single-Mode SFP modul, 1G, BiDi, 3km (2-Pack)

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

551.00 Kč  bez DPH

 

670.34 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S-20 • Single-Mode SFP modul, 1G, BiDi, 3km (20-Pack)

UF-SM-1G-S je sada 20ks singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

5 103.00 Kč  bez DPH

 

6 176.45 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G • Single-Mode SFP modul, 10G, 10km (2-Pack)

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

2 059.00 Kč  bez DPH

 

2 495.02 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-20 • Single-Mode SFP modul, 10G, 10km (20-Pack)

UF-SM-10G je sada 20ks singlemode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

19 680.00 Kč  bez DPH

 

23 814.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-S • Single-Mode SFP modul, 10G, BiDi, 10km (2-Pack)

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

3 857.00 Kč  bez DPH

 

4 668.79 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

146

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.