Aircom

 
 
  •  
    10.12.2018
     

    5GHz spoj PrismLink5AC

     

    PrismLink5AC je PtP spoj v bezlicenčním pásmu 5GHz vytvořen z radiových jednotek Ubiquiti PrismStation5AC a parabol Jirous JRC-24 DD PrisM. Použité technologie umožňují vytvoření Point-to-Point spojů v řádech kilometrů i v zarušeném venkovním prostředí. PrismStation vyniká unikátní technologií filtrace airPrism, díky které dosahuje propustnosti až 500 Mbps. 
    Speciální filtrace signálů a potlačení rušení vede k navýšení propustnosti a stability spoje. Efektivní a ekonomické P-t-P řešení v pásmu 5GHz.

     

     
     
     
     
     
     
  •  
    30.11.2018
     

    Produktové novinky MIKROTIK - prosinec 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotik:

    PL7411-2nD - 2,4GHz AP po silových rozvodech 
    solidMOUNT - precizní polohovací držák pro RBLHG 
    WMK4011 - montážní case na zeď pro RB série 4011 
    RBwAPR-2nD&R11e-4G - 4G jednotka wAP 4G Kit 
    RB912R-2nD-LTm&R11e-4G - 4G jednotka LtAP mini 
    RBSXTR&R11e-4G - 4G jednotka RBSXT 4G Kit 
                                              • RBLHGR&R11e-4G - 4G jednotka RBLHG 4G Kit 

     

     
     
     
     
     
     
  •  
    31.8.2018
     

    MIKROTIK newsletter 85 - produktové novinky říjen 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotik:

    RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - 2,4/5GHz 4x4MIMO 10xLAN 1xSFP router 
    RB4011iGS+RM - 10x GB LAN 1x SFP ethernet router 
    RBLHG-60ad - 60GHz klientská jednotka LHG Lite60 
    RBSXTsq-60ad - 60GHz klientská jednotka SXTsq Lite60 
    S-4554LC80D - pár SingleMode SFP modulů 1.25G 80km 
    S-55DLC80D - SingleMode SFP modul 1.25G 80km 
    RBLHGR&R11e-LTE - 17dBi LTE klientská jednotka LHG LTE Kit
    CRS305-1G-4S+IN - 4x SFP+, 1x GB LAN Cloud Router Switch
    R11e-4G - 4G/LTE miniPCI-e modul



     

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.6.2018
     

    Novinky v sortimentu Power over Ethernet produktů

     

    V rámci nabídky produktů pro napájení aktivních prvků prostřednictvím ethernet kabeláže můžeme nově nabídnout:

    GBPOEIN-24V1A - Gigabitový zemněný 24V napájecí zdroj s PoE injektorem 
    POE-PAN4-CASE - 10/100Mbps PoE panel integrující 4x RJ45 porty 
    POE-PAN4-GBATF - Gigabitový 4-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 
    POE-PAN8-GBATF - Gigabitový 8-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.5.2018
     

    Nová širokopásmová 5GHz duplexní parabola JRC-24 DD MIMO od výrobce JIROUS

     


    JRC-24 DD MIMO je nový model 5GHz dvoupolarizační parabolické antény od výrobce Jirous nahrazující předcházející modelovou řadu JRC-24 EX MIMO.
    Nový model se vyznačuje hlubším reflektorem bez límce s výrazně vyšším frekvenčním rozpětím 4.9 - 6.4GHz.

     
     
     
     
     
     
  •  
    2.5.2018
     

    MIKROTIK newsletter #82 - produktové novinky květen 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotiku a květnový buletin:

    RBSXTR&R11e-LTE - 2,4GHz SXT jednotka s LTE modemem 
    RB450Gx4 - deska s 5x GB ethernet porty s 4-jádrovým CPU 
    RB760iGS - router s 5x GB eth porty a 1x SFP portem hEX S 
    RBSXTsq2nD - 2,4GHz klientský přístupový bod SXTsq Lite 2 

    RBLDF-2nD - 2,4GHz klientské AP k ofsetové anténě LDF 2 
    RB912R-2nD-LTm - 2,4GHz přístupové body LtAP mini LTE 
    • MTAO-LTE-5D-SQ - 5dBi všesměrová anténa pro LTE pásmo 
    CRS328-4C-20S-4S+RM - switch s 28x nezávislými porty 
    48V2A96W - 48V 2A (96W) spínaný napájecí zdroj

     
     
     
     
     
     
  •  
    4.4.2018
     

    Přijímáme předobjednávky na 24GHz spoje MIMOSA 24G

     

    Mimosa 24G je PtP páteřní spoj v bezlicenčním pásmu 24GHz s maximální kapacitou až 1,5Gbps Half-duplex na vzdálenost až 3km. Vyznačuje se decentním provedením (antény o průměru 26cm), nízkou cenou i spotřebou (možnost napájení prostřednictvím solárních technologií), optickým i metalickým výstupem, snadnou instalací a obsluhou (2.4GHz management). 


     
     
     
     
     
     
 
 
 
 
 
 
 

Doporučujeme z naší nabídky

 
 
Wodaplug • EOC1121R4L indoor SLAVE • Koaxiální ethernet adaptér 600Mbps

Jedná se adaptéry pro přenos dat sítě Ethernet po koaxiálních kabelech, založeno na technologii HomePlugAV, která nabízí velký dosah (700-1500m), velkou rychlost (fyzická rychlost až 700Mb/s, rychlost na MAC vrstvě 350Mb/s), odolnost vůči rušení a provoz

 

 

999.00 Kč bez DPH

 

1 208.79 Kč s DPH
 
 
 
 
TP-LINK • TL-PA7020PKIT • Powerline ethernet starter kit, adaptér (1000 Mbps)

Gigabitová průchozí powerline startovací sada AV1200 TP-LINK TL-PA7020PKIT AV1000 umožní prostřednictvím vaší domácí elektrické sítě internetové připojení z jakékoliv elektrické zásuvky. Jednoduše ji zapojte do elektrické zásuvky a hned můžete využívat HD

 

 

1 507.00 Kč bez DPH

 

1 823.47 Kč s DPH
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT Huawei pro FTTH sítě. Je vybavena 1 GPON SC/UPC a 1 Gigabit Ethernet portem. Je napájena 12V / 0,5A.

 

 

555.00 Kč bez DPH

 

671.55 Kč s DPH
 
 
 
 
GLP • GLP12V26A • Hermetizovaný Pb akumulátor 12V 26Ah

Bezúdržbový nabíjecí akumulátor Global Leader Power je vyroben technologií VRLA (AGM), určen pro použití v méně náročných systémech, nouzového napájení a dalších aplikacích, kde je akumulátor v trvalém provozu. Doporučené aplikace akumulátorů

 

 

1 320.00 Kč bez DPH

 

1 597.20 Kč s DPH
 
 
 
 
WiFiHW • WX2100™ • Fluorothanový aerosol ve spreji k ošetření povrchu antén proti vodě, sněhu a námraze

Ochranný sprej WX2100™ založený na složce Fluorothane MW 1.01 zabraňuje tvorbě vodního filmu. Vytváří hladký, vodu odpudivý povlak, který zabraňuje ulpívání dešťových srážek, sněhu, námrazy a ledu. Udržuje tak povrchy antén, parabol a radomů ve stav

 

 

825.00 Kč bez DPH

 

998.25 Kč s DPH
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-45x45x40 • Kabelová komora, 450x450mm, nosnost 40 tun,hloubka 400mm

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 

 

994.00 Kč bez DPH

 

1 202.74 Kč s DPH
 
 
 
 
JIROUS • JRC-24 DD MIMO Pris • Anténa pro dvoupolarizační rádia s vlnovodovým bajonetem, 24dBi (2pack)

Anténa pro UBNT PrismStation s vlnovodovým bajonetem, hluboká parabola zvyšuje izolaci mezi jednotlivými anténami na stožáru a zlepšuje vyzařovací diagram, nová koncepce s rozšířeným frekvenčním pásmem

 

 

4 347.00 Kč bez DPH

 

5 259.87 Kč s DPH
 
 
 
 
Mimosa • B24-Link-JPH • Spoj PtP MIMOSA 24GHz včetně antén a precizních držáků JIROUS

24GHz PtP outdoor spoj s integrovanými anténami o průměru 26 cm a ziskem 33 dBi a maximální kapacitou spoje 1,5 Gbps Half-duplex (agregovaná kapacita v DL a UL směru) včetně precizních držáků Jirous JDMW-900-Mi.

 

 

34 590.00 Kč bez DPH

 

41 853.90 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


Přihlášení

 
 
 
 

Aktuality

 

  •  
    10.12.2018
     

    5GHz spoj PrismLink5AC

     

    PrismLink5AC je PtP spoj v bezlicenčním pásmu 5GHz vytvořen z radiových jednotek Ubiquiti PrismStation5AC a parabol Jirous JRC-24 DD PrisM. Použité technologie umožňují vytvoření Point-to-Point spojů v řádech kilometrů i v zarušeném venkovním prostředí. PrismStation vyniká unikátní technologií filtrace airPrism, díky které dosahuje propustnosti až 500 Mbps. 
    Speciální filtrace signálů a potlačení rušení vede k navýšení propustnosti a stability spoje. Efektivní a ekonomické P-t-P řešení v pásmu 5GHz.

     

     
     
     
     
     
     
  •  
    30.11.2018
     

    Produktové novinky MIKROTIK - prosinec 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotik:

    PL7411-2nD - 2,4GHz AP po silových rozvodech 
    solidMOUNT - precizní polohovací držák pro RBLHG 
    WMK4011 - montážní case na zeď pro RB série 4011 
    RBwAPR-2nD&R11e-4G - 4G jednotka wAP 4G Kit 
    RB912R-2nD-LTm&R11e-4G - 4G jednotka LtAP mini 
    RBSXTR&R11e-4G - 4G jednotka RBSXT 4G Kit 
                                              • RBLHGR&R11e-4G - 4G jednotka RBLHG 4G Kit 

     

     
     
     
     
     
     
  •  
    31.8.2018
     

    MIKROTIK newsletter 85 - produktové novinky říjen 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotik:

    RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - 2,4/5GHz 4x4MIMO 10xLAN 1xSFP router 
    RB4011iGS+RM - 10x GB LAN 1x SFP ethernet router 
    RBLHG-60ad - 60GHz klientská jednotka LHG Lite60 
    RBSXTsq-60ad - 60GHz klientská jednotka SXTsq Lite60 
    S-4554LC80D - pár SingleMode SFP modulů 1.25G 80km 
    S-55DLC80D - SingleMode SFP modul 1.25G 80km 
    RBLHGR&R11e-LTE - 17dBi LTE klientská jednotka LHG LTE Kit
    CRS305-1G-4S+IN - 4x SFP+, 1x GB LAN Cloud Router Switch
    R11e-4G - 4G/LTE miniPCI-e modul



     

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.6.2018
     

    Novinky v sortimentu Power over Ethernet produktů

     

    V rámci nabídky produktů pro napájení aktivních prvků prostřednictvím ethernet kabeláže můžeme nově nabídnout:

    GBPOEIN-24V1A - Gigabitový zemněný 24V napájecí zdroj s PoE injektorem 
    POE-PAN4-CASE - 10/100Mbps PoE panel integrující 4x RJ45 porty 
    POE-PAN4-GBATF - Gigabitový 4-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 
    POE-PAN8-GBATF - Gigabitový 8-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.5.2018
     

    Nová širokopásmová 5GHz duplexní parabola JRC-24 DD MIMO od výrobce JIROUS

     


    JRC-24 DD MIMO je nový model 5GHz dvoupolarizační parabolické antény od výrobce Jirous nahrazující předcházející modelovou řadu JRC-24 EX MIMO.
    Nový model se vyznačuje hlubším reflektorem bez límce s výrazně vyšším frekvenčním rozpětím 4.9 - 6.4GHz.

     
     
     
     
     
     
  •  
    2.5.2018
     

    MIKROTIK newsletter #82 - produktové novinky květen 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotiku a květnový buletin:

    RBSXTR&R11e-LTE - 2,4GHz SXT jednotka s LTE modemem 
    RB450Gx4 - deska s 5x GB ethernet porty s 4-jádrovým CPU 
    RB760iGS - router s 5x GB eth porty a 1x SFP portem hEX S 
    RBSXTsq2nD - 2,4GHz klientský přístupový bod SXTsq Lite 2 

    RBLDF-2nD - 2,4GHz klientské AP k ofsetové anténě LDF 2 
    RB912R-2nD-LTm - 2,4GHz přístupové body LtAP mini LTE 
    • MTAO-LTE-5D-SQ - 5dBi všesměrová anténa pro LTE pásmo 
    CRS328-4C-20S-4S+RM - switch s 28x nezávislými porty 
    48V2A96W - 48V 2A (96W) spínaný napájecí zdroj

     
     
     
     
     
     
  •  
    4.4.2018
     

    Přijímáme předobjednávky na 24GHz spoje MIMOSA 24G

     

    Mimosa 24G je PtP páteřní spoj v bezlicenčním pásmu 24GHz s maximální kapacitou až 1,5Gbps Half-duplex na vzdálenost až 3km. Vyznačuje se decentním provedením (antény o průměru 26cm), nízkou cenou i spotřebou (možnost napájení prostřednictvím solárních technologií), optickým i metalickým výstupem, snadnou instalací a obsluhou (2.4GHz management). 


     
     
     
     
     
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.