Aircom

 
 
  •  
    31.8.2018
     

    MIKROTIK newsletter 85 - produktové novinky říjen 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotik:

    RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - 2,4/5GHz 4x4MIMO 10xLAN 1xSFP router 
    RB4011iGS+RM - 10x GB LAN 1x SFP ethernet router 
    RBLHG-60ad - 60GHz klientská jednotka LHG Lite60 
    RBSXTsq-60ad - 60GHz klientská jednotka SXTsq Lite60 
    S-4554LC80D - pár SingleMode SFP modulů 1.25G 80km 
    S-55DLC80D - SingleMode SFP modul 1.25G 80km 
    RBLHGR&R11e-LTE - 17dBi LTE klientská jednotka LHG LTE Kit
    CRS305-1G-4S+IN - 4x SFP+, 1x GB LAN Cloud Router Switch
    R11e-4G - 4G/LTE miniPCI-e modul

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.6.2018
     

    Novinky v sortimentu Power over Ethernet produktů

     

    V rámci nabídky produktů pro napájení aktivních prvků prostřednictvím ethernet kabeláže můžeme nově nabídnout:

    GBPOEIN-24V1A - Gigabitový zemněný 24V napájecí zdroj s PoE injektorem 
    POE-PAN4-CASE - 10/100Mbps PoE panel integrující 4x RJ45 porty 
    POE-PAN4-GBATF - Gigabitový 4-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 
    POE-PAN8-GBATF - Gigabitový 8-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.5.2018
     

    Nová širokopásmová 5GHz duplexní parabola JRC-24 DD MIMO od výrobce JIROUS

     


    JRC-24 DD MIMO je nový model 5GHz dvoupolarizační parabolické antény od výrobce Jirous nahrazující předcházející modelovou řadu JRC-24 EX MIMO.
    Nový model se vyznačuje hlubším reflektorem bez límce s výrazně vyšším frekvenčním rozpětím 4.9 - 6.4GHz.




     

     
     
     
     
     
     
  •  
    2.5.2018
     

    MIKROTIK newsletter #82 - produktové novinky květen 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotiku a květnový buletin:

    RBSXTR&R11e-LTE - 2,4GHz SXT jednotka s LTE modemem 
    RB450Gx4 - deska s 5x GB ethernet porty s 4-jádrovým CPU 
    RB760iGS - router s 5x GB eth porty a 1x SFP portem hEX S 
    RBSXTsq2nD - 2,4GHz klientský přístupový bod SXTsq Lite 2 

    RBLDF-2nD - 2,4GHz klientské AP k ofsetové anténě LDF 2 
    RB912R-2nD-LTm - 2,4GHz přístupové body LtAP mini LTE 
    • MTAO-LTE-5D-SQ - 5dBi všesměrová anténa pro LTE pásmo 
    CRS328-4C-20S-4S+RM - switch s 28x nezávislými porty 
    48V2A96W - 48V 2A (96W) spínaný napájecí zdroj

     
     
     
     
     
     
  •  
    4.4.2018
     

    Přijímáme předobjednávky na 24GHz spoje MIMOSA 24G

     

    Mimosa 24G je PtP páteřní spoj v bezlicenčním pásmu 24GHz s maximální kapacitou až 1,5Gbps Half-duplex na vzdálenost až 3km. Vyznačuje se decentním provedením (antény o průměru 26cm), nízkou cenou i spotřebou (možnost napájení prostřednictvím solárních technologií), optickým i metalickým výstupem, snadnou instalací a obsluhou (2.4GHz management). 


     
     
     
     
     
     
  •  
    28.3.2018
     

    Novinky od Mikrotiku - 60GHz gigabitový spoj a bezpečnostní upgrade RouterOS

     


    Wireless Wire Dish Kit je nové PtP pojítko s propustností 1,8Gbit/s v bezlicenčním pásmu 60GHz na vzdálenost až 1500m. 

    Mikrotik doporučuje upgrade zařízení s veřejnou IP a ROS nižší než 6.38.4. Výrobce na svém fóru uvádí bližší informace.

     
     
     
     
     
     
 
 
 
 
 
 
 

Doporučujeme z naší nabídky

 
 
MIKROTIK • RB760iGS • Ethernet Router hEX S

RouterBOARD RB750Gr3 je malý 5-ti portový Gigabitový ethernet router s jedním 1.25Gbit/s SFP portem dodávaný jako komplet v indoor SOHO provedení. Poháněn je 880MHz dvoujádrovým procesorem MT7621A, osazen 256 MB RAM, portem USB type A, slotem p

 

 

1 284.00 Kč bez DPH

 

1 553.64 Kč s DPH
 
 
 
 
UBIQUITI • PBE-5AC-Gen2 • 5GHz 25dBi 802.11ac outdoor jednotka PowerBeam Gen2

PowerBeam5 AC 400 s radomovým krytem je venkovní jednotka s integrovanou dvoupolarizační 25dBi anténou pro nasazení v pásmu 5 GHz. Jednotka podporuje propustnost TCP/IP až 450 Mbps, designována k nasazení jako klientské zařízení či pro PtP spoje.

 

 

2 427.00 Kč bez DPH

 

2 936.67 Kč s DPH
 
 
 
 
JIROUS • JRC-24 DD Pris • Anténa pro dvoupolarizační rádia s vlnovodovým bajonetem, 24dBi (2pack)

Dvoukusové balení dvoupolarizační rádia s vlnovodovým bajonetem pro jednotky UBNT PrismStation.

 

 

4 347.00 Kč bez DPH

 

5 259.87 Kč s DPH
 
 
 
 
Wodaplug • EOC1121R4L indoor SLAVE • Koaxiální ethernet adaptér 600Mbps

Jedná se adaptéry pro přenos dat sítě Ethernet po koaxiálních kabelech, založeno na technologii HomePlugAV, která nabízí velký dosah (700-1500m), velkou rychlost (fyzická rychlost až 700Mb/s, rychlost na MAC vrstvě 350Mb/s), odolnost vůči rušení a provoz

 

 

999.00 Kč bez DPH

 

1 208.79 Kč s DPH
 
 
 
 
MIKROTIK • RB4011iGS+RM • MikroTik RouterBOARD

Nový model z nové řady RouterBoardů - RB4011iGS+RM disponuje čtyřmi jádry na frekvenci 1400 Mhz a integrovanou hardwarovou akcelerací. RouterBoard je osazen 10x GB LAN porty a jedním SFP+ slotem. Podporruje pasívní PoE vstup i má i 1x PoE výstup. Ro

 

 

3 718.00 Kč bez DPH

 

4 498.78 Kč s DPH
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-45x45x40 • Kabelová komora, 450x450mm, nosnost 40 tun,hloubka 400mm

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 

 

994.00 Kč bez DPH

 

1 202.74 Kč s DPH
 
 
 
 
WiFiHW • HDPES40MAT • Spojka Matrix "I" 40/40 přímá

Vodotěsná spojka trubek HDPE MATRIX "I" je určena pro spojení HDPE trubky a propojení mikrotrubiček uvnitř spojky. Spojka má dělené matice a lze ji nasadit na tubku bez přerušení. Průměr vnější: 40 Příslušenství: Spojka

 

 

1 110.00 Kč bez DPH

 

1 343.10 Kč s DPH
 
 
 
 
UBIQUITI • LBE-5AC-Gen2 • 5GHz 23dBi 802.11ac outdoor jednotka LiteBeam Gen2

Druhá generace dosahuje přenosové rychlosti až 867 Mbps, je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX AC a je určena pro venkovní použití, disponuje vylepšeným držákem a vestavěná vodováhou umožňující velmi rychlé a správné nasazení a také velmi kompaktn

 

 

1 450.00 Kč bez DPH

 

1 754.50 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


Přihlášení

 
 
 
 

Aktuality

 

  •  
    31.8.2018
     

    MIKROTIK newsletter 85 - produktové novinky říjen 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotik:

    RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - 2,4/5GHz 4x4MIMO 10xLAN 1xSFP router 
    RB4011iGS+RM - 10x GB LAN 1x SFP ethernet router 
    RBLHG-60ad - 60GHz klientská jednotka LHG Lite60 
    RBSXTsq-60ad - 60GHz klientská jednotka SXTsq Lite60 
    S-4554LC80D - pár SingleMode SFP modulů 1.25G 80km 
    S-55DLC80D - SingleMode SFP modul 1.25G 80km 
    RBLHGR&R11e-LTE - 17dBi LTE klientská jednotka LHG LTE Kit
    CRS305-1G-4S+IN - 4x SFP+, 1x GB LAN Cloud Router Switch
    R11e-4G - 4G/LTE miniPCI-e modul

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.6.2018
     

    Novinky v sortimentu Power over Ethernet produktů

     

    V rámci nabídky produktů pro napájení aktivních prvků prostřednictvím ethernet kabeláže můžeme nově nabídnout:

    GBPOEIN-24V1A - Gigabitový zemněný 24V napájecí zdroj s PoE injektorem 
    POE-PAN4-CASE - 10/100Mbps PoE panel integrující 4x RJ45 porty 
    POE-PAN4-GBATF - Gigabitový 4-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 
    POE-PAN8-GBATF - Gigabitový 8-portový PoE panel s podporou 802.3af/at 

     
     
     
     
     
     
  •  
    14.5.2018
     

    Nová širokopásmová 5GHz duplexní parabola JRC-24 DD MIMO od výrobce JIROUS

     


    JRC-24 DD MIMO je nový model 5GHz dvoupolarizační parabolické antény od výrobce Jirous nahrazující předcházející modelovou řadu JRC-24 EX MIMO.
    Nový model se vyznačuje hlubším reflektorem bez límce s výrazně vyšším frekvenčním rozpětím 4.9 - 6.4GHz.




     

     
     
     
     
     
     
  •  
    2.5.2018
     

    MIKROTIK newsletter #82 - produktové novinky květen 2018

     

    Atuální produktové novinky Mikrotiku a květnový buletin:

    RBSXTR&R11e-LTE - 2,4GHz SXT jednotka s LTE modemem 
    RB450Gx4 - deska s 5x GB ethernet porty s 4-jádrovým CPU 
    RB760iGS - router s 5x GB eth porty a 1x SFP portem hEX S 
    RBSXTsq2nD - 2,4GHz klientský přístupový bod SXTsq Lite 2 

    RBLDF-2nD - 2,4GHz klientské AP k ofsetové anténě LDF 2 
    RB912R-2nD-LTm - 2,4GHz přístupové body LtAP mini LTE 
    • MTAO-LTE-5D-SQ - 5dBi všesměrová anténa pro LTE pásmo 
    CRS328-4C-20S-4S+RM - switch s 28x nezávislými porty 
    48V2A96W - 48V 2A (96W) spínaný napájecí zdroj

     
     
     
     
     
     
  •  
    4.4.2018
     

    Přijímáme předobjednávky na 24GHz spoje MIMOSA 24G

     

    Mimosa 24G je PtP páteřní spoj v bezlicenčním pásmu 24GHz s maximální kapacitou až 1,5Gbps Half-duplex na vzdálenost až 3km. Vyznačuje se decentním provedením (antény o průměru 26cm), nízkou cenou i spotřebou (možnost napájení prostřednictvím solárních technologií), optickým i metalickým výstupem, snadnou instalací a obsluhou (2.4GHz management). 


     
     
     
     
     
     
  •  
    28.3.2018
     

    Novinky od Mikrotiku - 60GHz gigabitový spoj a bezpečnostní upgrade RouterOS

     


    Wireless Wire Dish Kit je nové PtP pojítko s propustností 1,8Gbit/s v bezlicenčním pásmu 60GHz na vzdálenost až 1500m. 

    Mikrotik doporučuje upgrade zařízení s veřejnou IP a ROS nižší než 6.38.4. Výrobce na svém fóru uvádí bližší informace.

     
     
     
     
     
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.