UBIQUITI

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie UBIQUITI:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 WiFiHW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
872
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

161

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UBIQUITI • NS-5ACL • 5GHz 802.11ac outdoor jednotka NanoStation AC Loco

Venkovní jednotka NanoStation AC Loco v novém designu s podporou standardu 802.11ac a propustnosti až 450 Mbps. NanoStation AC Loco disponuje integrovanou 2x2MIMO 13dBi anténou, využívá modulaci 256QAM a TDMA protokol AirMAX pro dosažení nízký

 
 
 

 

925.00 Kč  bez DPH

 

1 121.07 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • R5AC-Lite • 5GHz 802.11ac outdoor jednotka Rocket 5AC Lite

NanoBeam M5 konstrukčně vychází z úspěšné modelové řady výrobce NanoBridge, avšak výrobce implementoval mnohá zlepšení. Opět se jedná o venkovní MIMO jednotku s polohovacím držákem a integrovanou 25dBi duplexní anténou. Maximální teoretická přenosová

 
 
 

 

2 652.00 Kč  bez DPH

 

3 210.74 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • LBE-5AC-Gen2 • 5GHz 23dBi 802.11ac outdoor jednotka LiteBeam Gen2

Druhá generace dosahuje přenosové rychlosti až 450 Mbps, je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX AC a je určena pro venkovní použití, disponuje vylepšeným držákem a vestavěná vodováhou umožňující velmi rychlé a správné nasazení a také velmi kompaktn

 
 
 

 

1 247.00 Kč  bez DPH

 

1 510.69 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-RJ45-1G • Gigabitový metalický SFP modul

UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů.

 
 
 

 

313.00 Kč  bez DPH

 

380.54 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UAP-AC-LR • 802.11ac 3x3MIMO Access Point UniFi AC Long Range

Jednotka UniFi AC Long Range je revoluční jednotkou od Ubiquiti. Podporuje přenosovou rychlost až 1317 Mbps a frekvence 2,4 i 5 GHz s podporou nejnovější normy 802.11ac. UniFi AC LR je designově povedené vnitřní hotspotové řešení využívající st

 
 
 

 

2 143.00 Kč  bez DPH

 

2 594.85 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • PBE-5AC-Gen2 • 5GHz 25dBi 802.11ac outdoor jednotka PowerBeam Gen2

PowerBeam 5ac druhé generace přináší řadu vylepšení oproti předcházejícím modelovým řadám, jejž nahrazuje (PBE-5AC-300, PBE-5AC-300-ISO, PBE-5AC-400). Redesignovaný radiový modul vykazuje výrazně vyšší odolnost vůči rušení

 
 
 

 

2 233.00 Kč  bez DPH

 

2 703.75 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AMO-5G13 • 5GHz MIMO všesměrová anténa 13dBi

Dvoupolarizační všesměrová anténa o zisku 13dBi pro externí nasazení s aktivními MIMO prvky v rámci 802.11n standardu v pásmu 5GHz. Součástí dodávky antény je instalační platforma k vodotěsnému připojení UBNT MIMO Base Station Rocket M5. Instalac

 
 
 

 

3 215.00 Kč  bez DPH

 

3 891.97 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AM-5G16-120 • 5GHz 16dBi duplexní sektor UBNT airMAX (120°)

Dvoupolarizační sektorová anténa o zisku 16dBi umožňující vykrytí prostoru ve 120° pro realizaci MIMO WLAN v pásmu 5GHz. Designována pro nasazení v 802.11n aplikacích s UBNT MIMO Base Station Rocket M5. Instalace: držák na stožár s elevací Frekv

 
 
 

 

1 554.00 Kč  bez DPH

 

1 882.16 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-WiFi • 4-Port GPON Router s Wi-Fi

UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru*, čtyřmi Gbit ethernety a 300Mbps WiFi rozhraním.

 
 
 

 

1 520.00 Kč  bez DPH

 

1 841.02 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • ER-X • Edge Router X, 5x GB port, 1x POE in, 1x POE out

EdgeRouter X (ER-X) je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter X je výkonný router od známého výrobce Ubiquiti z produktové řady EdgeMAX.

 
 
 

 

1 045.00 Kč  bez DPH

 

1 266.27 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S • Single-Mode SFP modul, 1G, BiDi, 3km (2-Pack)

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

509.00 Kč  bez DPH

 

619.52 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S-20 • Single-Mode SFP modul, 1G, BiDi, 3km (20-Pack)

UF-SM-1G-S je sada 20ks singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

4 500.00 Kč  bez DPH

 

5 446.82 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G • Single-Mode SFP modul, 10G, 10km (2-Pack)

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

1 902.00 Kč  bez DPH

 

2 305.05 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-20 • Single-Mode SFP modul, 10G, 10km (20-Pack)

UF-SM-10G je sada 20ks singlemode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

17 670.00 Kč  bez DPH

 

21 382.52 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-S • Single-Mode SFP modul, 10G, BiDi, 10km (2-Pack)

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

3 563.00 Kč  bez DPH

 

4 313.04 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-S-20 • Single-Mode SFP modul, 10G, BiDi, 10km (20-Pack)

UF-SM-10G-S je sada 20ks singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

32 350.00 Kč  bez DPH

 

39 145.32 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-1G • Multi-Mode SFP modul, 1G, 550m (2-Pack)

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m.

 
 
 

 

375.00 Kč  bez DPH

 

457.38 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-1G-20 • Multi-Mode SFP modul, 1G, 550m (20-Pack)

UF-MM-1G je sada 20ks multimode 1G SFP modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m.

 
 
 

 

3 506.00 Kč  bez DPH

 

4 244.08 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-10G • Multi-Mode SFP modul, 10G, 300m (2-Pack)

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m.

 
 
 

 

857.00 Kč  bez DPH

 

1 040.60 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-10G-20 • Multi-Mode SFP modul, 10G, 300m (20-Pack)

UF-MM-10G je sada 20ks multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m.

 
 
 

 

7 715.00 Kč  bez DPH

 

9 336.97 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • FC-SM-100 • Single-Mode optický kabel, 6x LC, 30m

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.

 
 
 

 

1 375.00 Kč  bez DPH

 

1 665.57 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

161

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.