Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické sítě:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

192

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • OCHS40 • Ochrana optického sváru 3x40mm

Ochrana optického sváru 3x40mm.

 
 
 

 

1.10 Kč  bez DPH

 

1.33 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.

 
 
 

 

499.00 Kč  bez DPH

 

605.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBFTC11 • Média konvertor Optika/Metalika

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty.

 
 
 

 

658.00 Kč  bez DPH

 

798.00 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-RJ01 • RJ45 SFP 10/100/1000M modul

RJ45 SFP 10/100/1000M module kompatibilní s většinou síťových zařízení na trhu osazených Gigabit SFP porty. • Up to 1.25 Gb/s bi-directional data links • 100m transmission over unshielded • Compliant with IEEE Std 802.3TM-2002 • Compliant with SFP M

 
 
 

 

487.00 Kč  bez DPH

 

589.27 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
FIBRAIN • BU-XN-0000-000-WH • RISER box, max. 12 vlákien, FTTx

BU-XN od společnosti FIBRAIN je produkt navrhnutý tak, aby byl vysoce flexibilní po dobu instalace a přizpůsobitelný potřebám zákazníka. BU-XN je určený pro aplikace v síťové architektuře FTTH pomocí RISER kabelů. Vyznačuje se malými rozměry, modulární ko

 
 
 

 

98.00 Kč  bez DPH

 

118.58 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
FIBRAIN • BU-XN-AP • Držák adaptérů pro BU-XN, 5x SC SX / LC DX

Držák adaptérů pro BU-XN, 5x SC SX / LC DX od společnosti FIBRAIN. Produkt BU-XN RISER box je navrhnutý tak, aby byl vysoce flexibilní po dobu instalace a přizpůsobitelný potřebám zákazníka. BU-XN je určený pro aplikace v síťové architektuře FTTH pomocí R

 
 
 

 

10.40 Kč  bez DPH

 

12.58 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
FIBRAIN • BU-XN-SH • Držák svárů pro BU-XN, max. 6 vláken

Držák svárů pro BU-XN, pro max. 6 vláken od společnosti FIBRAIN. Produkt BU-XN RISER box je navrhnutý tak, aby byl vysoce flexibilní po dobu instalace a přizpůsobitelný potřebám zákazníka. BU-XN je určený pro aplikace v síťové architektuře FTTH pomocí RIS

 
 
 

 

9.60 Kč  bez DPH

 

11.62 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S • Single-Mode SFP modul, 1G, BiDi, 3km (2-Pack)

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

512.00 Kč  bez DPH

 

623.15 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-1G • Multi-Mode SFP modul, 1G, 550m (2-Pack)

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m.

 
 
 

 

377.00 Kč  bez DPH

 

459.80 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-85DLC05D • MultiMode SFP modul 1.25G (550m)

MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

292.00 Kč  bez DPH

 

355.14 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SCSCA-SMSX-2 • Patch kabel SC/APC - SC/APC SM, SX, 2m

Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

 
 
 

 

60.00 Kč  bez DPH

 

72.60 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • MPOf/MPOf-OM3-2 • Optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m

Optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m

 
 
 

 

569.00 Kč  bez DPH

 

688.49 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+DA0003 • 3m SFP+ propojovací kabel

Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

658.00 Kč  bez DPH

 

796.18 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Výroba ukončena 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SCSCA-SMDX-1 • Patch kabel SC/APC - SC/APC SM, DX, 1m

Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

 
 
 

 

99.00 Kč  bez DPH

 

119.79 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SCSCA-SMSX-1 • Patch kabel SC/APC - SC/APC SM, SX, 1m

Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

 
 
 

 

60.00 Kč  bez DPH

 

72.60 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-1G-20 • Multi-Mode SFP modul, 1G, 550m (20-Pack)

UF-MM-1G je sada 20ks multimode 1G SFP modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m.

 
 
 

 

3 613.00 Kč  bez DPH

 

4 373.54 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-10G • Multi-Mode SFP modul, 10G, 300m (2-Pack)

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m.

 
 
 

 

862.00 Kč  bez DPH

 

1 046.65 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-10G-20 • Multi-Mode SFP modul, 10G, 300m (20-Pack)

UF-MM-10G je sada 20ks multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m.

 
 
 

 

7 762.00 Kč  bez DPH

 

9 393.84 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • FC-SM-100 • Single-Mode optický kabel, 6x LC, 30m

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.

 
 
 

 

1 383.00 Kč  bez DPH

 

1 675.25 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • FC-SM-200 • Single-Mode optický kabel, 6x LC, 60m

FC-SM-100 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.

 
 
 

 

2 032.00 Kč  bez DPH

 

2 460.54 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • FC-SM-300 • Single-Mode optický kabel, 6x LC, 90m

FC-SM-100 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.

 
 
 

 

2 795.00 Kč  bez DPH

 

3 383.77 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

192

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.