LAN sítě (optické)

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie LAN sítě (optické):

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

364

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V-SOL • V1600XG02 • 2x XGS-PON, 2*GE(RJ45)+2*GE(SFP)/10GE(SFP+), 1x AC + 1x DC, vč. N2 SFP+ modulů

V1600XG02 je XG/XGS-PON OLT zařízení typu "Pizza box" se 2 downlinkovými 10G PON porty a 2 uplinkovými 10GE/GE Ethernet optickými porty.

 
 
 

 

32 001.00 Kč  bez DPH

 

38 723.27 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • FTTx_BOX_6 • FTTx box VER, 6x SC, simplex, DIN, 3U

FTTH box na DIN lištu pro 6x SC Simplex adaptérů. Modul je ve formě páskové kazety a je určen pro montáž do 19" lišty VER, na který je možné umístit až 12 modulů.

 
 
 

 

320.00 Kč  bez DPH

 

387.20 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VA15-HT-58x58K • Víko kompozitní A15 (1,5t) vč. rámu pro komory Hidrostank, 58x58cm, fixace šroubem

Kompozitní víka s rámem je možné do komor Hidrostank připevnit vyvrtáním otvoru pro šroub nebo vrutem. Stejně jako u litinových verzí vík Hidrostank výrobce doporučuje obbetonování víka a svrchní části komory do hloubky 10-15 cm.

 
 
 

 

3 138.00 Kč  bez DPH

 

3 796.98 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 PPL Sprint - dodání 2 pracovní dny 

   
 
 
 
 
 
KOMSHINE • KPN35&KFI40V-SET • Sada Power Meteru KPN-35 a Fiber Identifieru KFI-40V

Výhodná sada měřících nástrojů pro správu a údržbu optických sítí obsahující 3v1 PON tester KPN-35 a Identifikátor optických vláken s OFI KFI-40V.

 
 
 

 

2 980.00 Kč  bez DPH

 

3 609.43 Kč  s DPH

 

3.00  RP
 

 sestava 

   
 
 
 
 
 
WiFiHW • FACH-BW-17 • Průběžná kotva pro DROP kabely 2 - 7 mm

WiFiHW • FACH-BW-17 • Průběžná kotva pro DROP kabely 2 - 7 mm

 
 
 

 

27.20 Kč  bez DPH

 

32.91 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V1600G1-B+SFP • GPON OLT 8*GPON,4GE(RJ45)+2*GE(SFP)+2*10GE(SFP+ )

V1600G1-B disponuje 8 GPON porty, 4 porty GE (RJ45), 2 porty GE (SFP) a 2 porty 10GE (SFP+) a snadnou konfigurací přes WEB. Možno konfigurovat i pomocí CLI (SSH/Telnet).

 
 
 

 

33 060.00 Kč  bez DPH

 

40 021.11 Kč  s DPH

 

15.30  RP
 

 sestava 

   
 
 
 
 
 
V-SOL • V1600G0-B+SFP • GPON OLT 4x GPON,2GE(RJ45)+2x10GE(SFP+) Duální napájení, s moduly SFP

V1600G0-B disponuje 4 GPON porty osazenými C++++ moduly, 2 porty GE (RJ45) a 2 porty 10GE (SFP+) a snadnou konfigurací přes WEB. Možno konfigurovat i pomocí CLI (SSH/Telnet).

 
 
 

 

20 400.00 Kč  bez DPH

 

24 694.29 Kč  s DPH

 

8.50  RP
 

 sestava 

   
 
 
 
 
 
V-SOL • V2802RH-APC • 1x 2.5GE + 1GE ONT, SC/APC

ONT disponuje integrovaným 1 GPON portem s konektorem SC/APC, 1x 2,5 Gbps Ethernet portem a 1x 1GE portem RJ45. Ideální pro nasazení v sítích pro bezproblémový upgrade rychlosti u zákazníků.

 
 
 

 

500.00 Kč  bez DPH

 

607.06 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V2801RD-APC • GPON ONT (1x PON, 1x GE), SC/APC

1 portové GPON ONT, konektor SC/APC s možností nastavit WAN port a DHCP server. Realtek chipset

 
 
 

 

399.00 Kč  bez DPH

 

484.85 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UACC-CM-RJ45-10G • 10G metalický SFP modul

UACC-CM-RJ45-10G (dříve UF-RJ45-10G) je 10-Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1G/10 Gbps. Dosah modulu je při rychlosti 1Gbps 100m, při 10Gbps je to pouze 30m.

 
 
 

 

1 304.00 Kč  bez DPH

 

1 579.90 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
V-SOL • V2804AX15 • 1GPON+4GE+1USB3.0+WiFi6 HGU ONT

AX1500 WiFi 6 GPON ONT podporuje nejnovější standard WiFi 6, takže umožňuje snadnou modernizaci sítě. Snadno si poradí s vysokým zatížením a připojením více zařízení.

 
 
 

 

884.00 Kč  bez DPH

 

1 071.70 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • HG3110AX • XGS-GPON ONT 2.5GE+3GE+1POTS+1USB3.0+WiFi 6

HG3110AX disponuje 1x XG(S) portem, 1x 2,5Gbps portem, 3x GE RJ45 portem a podporuje nejnovější standard WiFi 6, takže umožňuje snadnou modernizaci sítě. Snadno si poradí s vysokým zatížením a připojením více zařízení

 
 
 

 

2 289.00 Kč  bez DPH

 

2 771.75 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V2801RD-UPC • GPON ONT (1x PON, 1x GE), SC/UPC

1 portové GPON ONT, konektor SC/UPC s možností nastavit WAN port a DHCP server

 
 
 

 

399.00 Kč  bez DPH

 

484.85 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V2801F • GPON+1GE(SFP) SFP ONT

GPON SFP V2801F vytvoří ze switche, nebo routeru ONT jednotku pro připojení k GPON síti

 
 
 

 

857.00 Kč  bez DPH

 

1 039.03 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • GPON OLT SFP C++++ • GPON OLT SFP C++++ modul

V-SOL • GPON OLT SFP C++++ • GPON OLT SFP C++++ modul

 
 
 

 

466.00 Kč  bez DPH

 

565.92 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • XG/XGS PON OLT SFP • XGS GPON SFP

V-SOL • XG/XGS PON OLT SFP • XGS GPON SFP

 
 
 

 

4 156.00 Kč  bez DPH

 

5 030.82 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V3600G1 • XG(S)-PON OLT, 8*XGS-PON, 1*GE(RJ45)+4*25GE(SFP28)+2*100GE(QSFP28)

První kompaktní OLT s podporující osm portů 10G PON a režimy XG-PON/XGS-PON

 
 
 

 

84 990.00 Kč  bez DPH

 

102 839.96 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
-3%
 
 
 
 
 
V-SOL • V1600G1-B • GPON OLT 8*GPON,4GE(RJ45)+2*GE(SFP)+2*10GE(SFP+ )

8 portové OLT typu Pizza box se snadnou konfigurací přes webové rozhraní a pokročilými L3 funkcemi. Zařízení lze konfigurovat i pomoci CLI (SSH/Telnet)

 
 
 

 

27 074.00 Kč  bez DPH

 

32 761.60 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V1600GS-O32 • Single GPON OLT, integrovaný splitter 1×32

GPON OLT s integrovaným splitterem 1:32, snadnou konfigurací přes webové rozhraní je ideální pro připojení kanceláří, nebo bytových domů

 
 
 

 

7 366.00 Kč  bez DPH

 

8 914.92 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XQ+CM0000-XS+ • QSFP28/SFP28 konvertor

Ekonomický převodník QSFP28 na SFP28, který umožňuje používat moduly SFP28 25G/10G/1G v portech QSFP28 100G/40G.

 
 
 

 

1 139.00 Kč  bez DPH

 

1 378.19 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • FTC11XG • Inteligentní média konvertor Optika/Metalika

Konvertor signálu z optických vláken na metaliku odolný proti povětrnostním vlivům s krytím IP55. Umožňuje přeměnit 10gigabitová optická připojení SFP+ na 10gigabitový Ethernet RJ45.

 
 
 

 

2 455.00 Kč  bez DPH

 

2 972.37 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

364

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.