Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické sítě:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

197

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-31DLC20D • Mikrotik SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

432.00 Kč  bez DPH

 

524.54 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-85DLC05D • MultiMode SFP modul 1.25G (550m)

MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

324.00 Kč  bez DPH

 

393.85 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBFTC11 • Média konvertor Optika/Metalika

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty.

 
 
 

 

729.00 Kč  bez DPH

 

883.91 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+2332LC10D • Pár obousměrných SFP+ 10G modulů (10km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011

 
 
 

 

6 590.00 Kč  bez DPH

 

7 977.53 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-SC/UPC-SM-9/125-1 • Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optickém rozvaděči metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek.

 
 
 

 

21.60 Kč  bez DPH

 

26.14 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-SC/APC-SM-9/125-1 • Pigtail SC/APC SM 9/125 1m

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

 
 
 

 

15.00 Kč  bez DPH

 

18.15 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • ZASFTTX4 • Optická FTTX zásuvka 4vl

Čtyřvláknová zásuvka na omítku, kabelové prostupy jsou ze spod (z instalační krabičky či parapetního kanálu) a vylamovací pak po stranách a nahorní straně. Konektory lze použít jakékoliv přímé a samozřejmé je použití optických pigtailů navařením.

 
 
 

 

59.00 Kč  bez DPH

 

71.39 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-LC/APC-SM-9/125-1 • Pigtail LC/APC SM 9/125 1m

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

 
 
 

 

20.00 Kč  bez DPH

 

24.20 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • ADSCAPC-DX • Optický adaptér SC/APC, duplex, SM

Optická spojka sloužící ke spojení patchkabelů a okonektorovaných vlákennebo kabelů. Spojky sa většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van.

 
 
 

 

9.00 Kč  bez DPH

 

10.89 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • ADSCASCA-SX • Adaptér SC/APC-SC/APC SM SX

Optická spojka sloužící ke spojení patchkabelů a okonektorovaných vlákennebo kabelů. Spojky sa většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van.

 
 
 

 

6.00 Kč  bez DPH

 

7.26 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SCSCA-SMSX-05 • Patch kabel SC/APC - SC/APC SM, SX, 0,5m

Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

 
 
 

 

80.00 Kč  bez DPH

 

96.80 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SCSCA-SMDX-1 • Patch kabel SC/APC - SC/APC SM, DX, 1m

Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

 
 
 

 

99.00 Kč  bez DPH

 

119.79 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SCSCA-SMSX-1 • Patch kabel SC/APC - SC/APC SM, SX, 1m

Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

 
 
 

 

60.00 Kč  bez DPH

 

72.60 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SCSCA-SMSX-2 • Patch kabel SC/APC - SC/APC SM, SX, 2m

Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

 
 
 

 

60.00 Kč  bez DPH

 

72.60 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SCSCA-SMSX-3 • Patch kabel SC/APC - SC/APC SM, SX, 3m

Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

 
 
 

 

70.00 Kč  bez DPH

 

84.70 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SCSCU-SMDX-1 • Patch kabel SC/UPC - SC/UPC, SM 9/125, DX, 1m

Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

 
 
 

 

70.00 Kč  bez DPH

 

84.70 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SCLCAU-SMDX-1 • Patch kabel SC/APC - LC/UPC SM, DX, 1m

Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

 
 
 

 

70.00 Kč  bez DPH

 

84.70 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
Telcoline • TLC2SM • FO kabel 02vl 9/125, DROP1000, 3,5mm LSZH, černý, (2000m)

Kabel je určený jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak i pro instalaci v budovách, kolektoroech, trubkách a pod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možno bezpečně instalovat kabel převisem až do vzdálenosti 150m.

 
 
 

 

10 750.00 Kč  bez DPH

 

13 007.50 Kč  s DPH

 

0.00  RP
na cestě (termín po přihlášení)

Skladem:

 Častá změna cen 

     
 
 
 
 
 
Telcoline • TLC4SM • FO kabel 04vl 9/125, DROP1000, 3,5mm LSZH, černý, (2000m)

Kabel je určený jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak i pro instalaci v budovách, kolektoroech, trubkách a pod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možno bezpečně instalovat kabel převisem až do vzdálenosti 150m.

 
 
 

 

14 010.00 Kč  bez DPH

 

16 952.10 Kč  s DPH

 

0.00  RP
na cestě (termín po přihlášení)

Skladem:

 Častá změna cen 

     
 
 
 
 
 
Telcoline • TLC8SM • FO kabel 08vl 9/125, DROP1000, 3,5mm LSZH, černý, (2000m)

Kabel je určený jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak i pro instalaci v budovách, kolektoroech, trubkách a pod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možno bezpečně instalovat kabel převisem až do vzdálenosti 150m.

 
 
 

 

19 220.00 Kč  bez DPH

 

23 256.20 Kč  s DPH

 

0.00  RP
na cestě (termín po přihlášení)

Skladem:

 Častá změna cen 

     
 
 
 
 
 
Telcoline • TLC12SM • FO kabel 12vl 9/125, DROP1000, 3,5mm LSZH, černý, (2000m)

Kabel je určený jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak i pro instalaci v budovách, kolektoroech, trubkách a pod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možno bezpečně instalovat kabel převisem až do vzdálenosti 150m.

 
 
 

 

26 060.00 Kč  bez DPH

 

31 532.60 Kč  s DPH

 

0.00  RP
na cestě (termín po přihlášení)

Skladem:

 Častá změna cen 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

197

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.