Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické sítě:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

146

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT Huawei pro FTTH sítě. Je vybavena 1 GPON SC/UPC a 1 Gigabit Ethernet portem. Je napájena 12V / 0,5A. Klíčové vlastnosti: • 1x GPON SC/UPC • 1x Gigabit Ethernet port • Rozměry: 9 x 8, 2 x 2, 5 cm • Napájení 1

 
 
 

 

699.00 Kč  bez DPH

 

847.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-85DLC05D • MultiMode SFP modul 1.25G (550m)

MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

315.00 Kč  bez DPH

 

382.97 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • ZASFTTX2 • Optická FTTX zásuvka 2vl

Dvouvláknová zásuvka na omítku, kabelové prostupy jsou ze spod (z instalační krabičky či parapetního kanálu) a vylamovací pak po stranách a na horní straně. Konektory lze použít jakékoliv přímé a samozřejmé je použití optických pigtailů navařením.

 
 
 

 

19.70 Kč  bez DPH

 

23.84 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-31DLC20D • Mikrotik SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

420.00 Kč  bez DPH

 

510.02 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+DA0001 • 1m SFP+ propojovací kabel

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

525.00 Kč  bez DPH

 

635.25 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-SC/UPC-SM-9/125-1 • Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optickém rozvaděči metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek.

 
 
 

 

21.60 Kč  bez DPH

 

26.14 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-3553LC20D • Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (20km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011

 
 
 

 

1 286.00 Kč  bez DPH

 

1 559.69 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • KOTDR • Kotva pro optický kabel "@" DROP,G.657A, 2-6mm

Kotva pro uchycení samonosného kulatého DROP kabelu o průměru 2-6mm.

 
 
 

 

48.20 Kč  bez DPH

 

58.32 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SPL1X2-02 • Splitter PLC 1x2 bez konektorů, 1m

Splitter PLC 1x2 bez konektorů, 1m, průměr:0,9mm.

 
 
 

 

149.00 Kč  bez DPH

 

180.29 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • SFPONU • GPON ONU modul

SF/ONU (výrobcem dále označován také jako S-GPON-ONU nebo SFPONU) modul umožňuje použít jakýkoliv RouterBOARD prostřednictvím SFP portu ve Fiber-to-Home instalacích bez použití dalších speciálních modemů či software. Konfigurace se provádí ze

 
 
 

 

1 640.00 Kč  bez DPH

 

1 986.22 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Snížená cena 

     
 
 
 
 
 
UBIQUITI • F-POE • Venkovní média konvertor Optika/Metalika s PoE funkcí

FiberPoE™ je řešení pro venkovní instalace vyžadující napájení prostřednictvím PoE s kvalitním přenosem dat po optickém kabelu na dlouhé vzdálenosti. Díky oddělení datové a napájecí části se výrazně vylepšuje integrita přenosu dat.

 
 
 

 

673.00 Kč  bez DPH

 

816.15 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-35x35x40 • Kabelová komora, 350x350mm, nosnost 40 tun,hloubka 400mm

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 
 
 

 

773.00 Kč  bez DPH

 

935.33 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-35x35x60 • Kabelová komora, 350x350mm, nosnost 40 tun,hloubka 600mm

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 
 
 

 

1 065.00 Kč  bez DPH

 

1 288.65 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-45x45x20 • Kabelová komora, 450x450mm, nosnost 40 tun,hloubka 200mm

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 
 
 

 

764.00 Kč  bez DPH

 

924.44 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-45x45x40 • Kabelová komora, 450x450mm, nosnost 40 tun,hloubka 400mm

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 
 
 

 

994.00 Kč  bez DPH

 

1 202.74 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-45x45x60 • Kabelová komora, 450x450mm, nosnost 40 tun,hloubka 600mm

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 
 
 

 

1 765.00 Kč  bez DPH

 

2 135.65 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-58x58x20 • Kabelová komora, 580x580mm, nosnost 40 tun,hloubka 200mm

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 
 
 

 

908.00 Kč  bez DPH

 

1 098.68 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-58x58x40 • Kabelová komora, 580x580mm, nosnost 40 tun,hloubka 400mm

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 
 
 

 

1 816.00 Kč  bez DPH

 

2 197.36 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-58x58x60 • Kabelová komora, 580x580mm, nosnost 40 tun,hloubka 600mm

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 
 
 

 

1 899.00 Kč  bez DPH

 

2 297.79 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-80x80x80V • Kabelová komora, 800x800mm, nosnost 40 tun,hloubka 800mm, ocel. výztuha

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 
 
 

 

6 321.00 Kč  bez DPH

 

7 648.41 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • KMR-HT-126x58x60V • Kabelová komora, 1260x580mm, nosnost 40 tun,hloubka 600mm, ocel. výztuha

Komory Hidrostank jsou charakterizovány vysokou modularitou, snadnou instalací a nosností. Splňuji přísné evropské normy a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP). Součástí nabídky jsou víka pro kabelové komory s nosností B-125, C-250 a

 
 
 

 

5 610.00 Kč  bez DPH

 

6 788.10 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

146

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.