PLC splittery

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie PLC splittery:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 WiFiHW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
1281
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

15

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • SPL1X8-02 • Splitter PLC 1x8 bez konektorů, 1m

Splitter PLC 1x8 bez konektorů, průměr vláken: 0,9mm.

 
 
 

 

230.00 Kč  bez DPH

 

278.30 Kč  s DPH

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-MMST-1X2-SC-APC • PLC splitter 1:2, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

PLC splitter 1x2, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

 
 
 

 

111.00 Kč  bez DPH

 

134.31 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-IM-1X8-SC-APC • Modulový PLC splitter • PLC-IM-1X8-SC-APC •, G657A, 1:8

PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC ,

 
 
 

 

554.00 Kč  bez DPH

 

670.34 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW Modulový PLC splitter • PLC-IM-1X4-SC-APC •, G657A, 1:4

Modulový PLC splitter • PLC-IM-1X8-SC-APC •, G657A, 1:4

 
 
 

 

291.00 Kč  bez DPH

 

352.11 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW Modulový PLC splitter • PLC-IM-1X16-SC-APC •, G657A, 1:16

Modulový PLC splitter PLC-IM-1X16-SC-APC, G657A, 1:16

 
 
 

 

345.00 Kč  bez DPH

 

417.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1X64-APC •Kazetový optický splitter (ABS box), 1X64 SC/APC 3,0 mm na LC/APC 2,0 mm

Kazetový optický splitter 1X64 SC/APC 3,0 mm na LC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

2 037.00 Kč  bez DPH

 

2 464.77 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1X32-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x32 LC/APC 2,0 mm

Kazetový rozbočovač 1x32 LC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

729.00 Kč  bez DPH

 

882.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1X16-SC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x16 SC/APC, 2,0 mm

Kazetový optický splitter 1x16 SC/APC, 2 mm

 
 
 

 

446.00 Kč  bez DPH

 

539.66 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1X8-SC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 SC/APC, 2,0 mm

Kazetový optický splitter 1x8 SC/APC, 2,0 mm

 
 
 

 

313.00 Kč  bez DPH

 

378.73 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1X4-SC-APC • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x4 SC/APC 2,0 mm

Kazetový optický splitter 1X4 SC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

261.00 Kč  bez DPH

 

315.81 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-MMST-1X4-LC-APC • PLC splitter 1:4, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory LC/APC

PLC splitter 1:4, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory LC/APC

 
 
 

 

141.00 Kč  bez DPH

 

170.61 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-MMST-1X8-SC-APC • PLC splitter 1:8, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

PLC splitter 1:8, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

 
 
 

 

171.00 Kč  bez DPH

 

206.91 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-MMST-1X16-SC-APC • PLC splitter 1:16, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

PLC splitter 1:16, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

 
 
 

 

334.00 Kč  bez DPH

 

404.14 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1x16-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x16 LC/APC 2,0 mm

Kazetový optický splitter 1x16 LC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

910.00 Kč  bez DPH

 

1 101.10 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1x8-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 LC/APC 2,0 mm

WiFiHW • PLC-CT-1x8-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 LC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

477.00 Kč  bez DPH

 

577.17 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.