TP-LINK • T3700G-28TQ • L3 M. Switch, 24x1G, 4x combo, 2+2 10G SFP+

 
 
 
 
 
 
 
TP-LINK • T3700G-28TQ • L3 M. Switch, 24x1G, 4x combo, 2+2 10G SFP+
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Producer

TP-LINK 

CodeAIR1711
Part No.T3700G-28TQ
Your price exc. VAT 1 584.81 EUR  
Recycle fee 0.06 (AP, RB, zdroj)   
Your price inc. VAT 1 917.69 EUR  
Warranty5 Year
Price guaranteeFind better price on net? Inform us!
Availability
on the road (the term after login)

On Stock:

 
Order
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TP-LINK T3700G-28TQ je řízený L3 přepínač určený k vytvoření vysoce dostupné, škálovatelné a robustní sítě. Přepínač je vybaven 24 gigabitovými porty RJ-45, 4 combo gigabitovými SFP a až 4 10 Gbit/s SFP sloty, což správci sítě umožňuje velkou flexibilitu
 
 
 
 
 
 

Product details

 
 
 

TP-LINK T3700G-28TQ je řízený L3 přepínač určený k vytvoření vysoce dostupné, škálovatelné a robustní sítě. Přepínač je vybaven 24 gigabitovými porty RJ-45, 4 combo gigabitovými SFP a až 4 10 Gbit/s SFP sloty, což správci sítě umožňuje velkou flexibilitu sítě. Podporuje směrovací protokoly na 3. vrstvě jako jsou RIP a OSPF, které jsou důležitou součástí při vytváření plně pružných škálovatelných sítích. Kromě toho T3700G-28TQ, díky funkci fyzického stohování a volitelné redundantní externí napájecí jednotce, poskytuje robustní síť s efektivní redundancí. T3700G-28TQ poskytuje silné zabezpečení umožňující zabezpečit podnikové sítě.
L3 přepínač TP-LINK T3700G-28TQ poskytuje spolehlivé a cenově efektivní řešení pro podnikové, školní a ISP sítě.

Hlavní znaky:
• Směrovací protokoly na 3. vrstvě, včetně RIP/OSPF/ECMP/VRRP, které podporují škálovatelnou síť
• Technologie skutečného fyzického stohování podporuje až 8 jednotek a šířku pásma sběrnice 320 Gbit/s pro vysokou škálovatelnost a efektivní redundanci
• 10gigabitový ethernetový uplink poskytuje aplikace s vysokou šířku pásma pro odlehčení přetížení a plynulý přenos dat
• Odnímatelná napájecí jednotka a redundantní funkce napájení minimalizují výpadky
• PIM-SM/PIM-DM/IGMP snooping pro pružné použití videa

Hardwarové funkce
• Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
• Rozhraní:
   24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
   (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
   4 combo gigabit SFP Slots
   Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots)
   1 Console Port
• Síťová media:
   10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
   100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
   100BASE-FX: MMF, SMF
   1000BASE-X: MMF, SMF
   10GBASE-LR
   10GBASE-SR
• Fan Quantity: 4
• Rozměry (š*h*v): 17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)
• Napájení: 100~240VAC, 50/60Hz

PHYSICAL STACKING
• Installable SFP+ Transceivers and Direct Attach Copper (DAC) Cables:
   TXM431-SR
   TXM431-LR
   TXC432-CU1M
   TXC432-CU3M
• Max Number of Stacking Ports Installable: 2 SFP+
• No. of Units Per Stack: 8
• Stacking Speed (Per Port): 20 Gbps (Full-Duplex)

VÝKON
• Switching Capacity: Up to 128Gbps for a standalone switch
• Šířka pásma / Základní deska: Up to 320Gbps when 8 units in the stack
• Tabulka MAC adres: 32K
• Vyrovnávací paměť paketů: 16 Mbits
• Rychlost předávání paketů: Up to 95.2Mpps for a standalone switch
• Jumbo rámec: 10240 Bytes
• Number of IP Interfaces: 128
• Number of Routes : 12K
• Number of Static Routes: 256

Softwarové funkce
• L3 Features:
   Wire-speed IP forwarding
   Static Routing
   RIP v1, v2
   OSPF v2
   ECMP
   PIM-SM/PIM-DM/IGMP
   DHCP Server/Relay
   ARP Proxy
   VRRP
• Kvalita služeb:
   Support 802.1p CoS/DSCP priority
   Support 8 priority queues
   Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
   Port/Flow- based Rate Limiting
   Voice VLAN
• Funkce L2:
   IGMP Snooping V1/V2/V3
   802.3ad LACP (Up to 32 aggregation groups, containing 8 ports per group)
   Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
   BPDU Filtering/Guard
   TC/Root Protect
   Loop back detection
   802.3x Flow Control
• VLAN:
   Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
   IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
• Seznam řízení přístupu:
   L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
   Time Range Based
• Zabezpečení:
   IP-MAC-Port-VID Binding
   IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
   DoS Defence
   Dynamic ARP inspection (DAI)
   SSH v1/v2
   SSL v2/v3/TLSv1
   Port Security
   Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
• Správa:
   Web-based GUI and CLI management
   SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
   RMON (1, 2, 3, 9 groups)
   DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
   CPU Monitoring
   Port Mirroring
   Time Setting: SNTP
   Integrated NDP/NTDP feature
   Firmware Upgrade: TFTP & Web
   System Diagnose: VCT
   SYSLOG & Public MIBS
   Dual Image

JINÉ
• Certifikace: CE, FCC, RoHS
• Obsah balení: Switch; Power Cord; Quick Installation Guide; Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet
• Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
• Provozní prostředí:
   Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
   Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
   Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
   Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Product websites:

http://cz.tp-link.com/products/details/?categoryid=&model=T3700G-28TQ


 
 
 
 
 
 
 

Attached documents

 
 
 
Datasheet:  T3700G-28TQ_V1_Datasheet.pdf
Uživatelská příručka:  T3700G-28TQ_V1_UG.pdf
 
 
 
 
 
 
 

Enquiry to product

 
 
 
Your e-mail
Enquiry
Please type text from the image:  Another image code...
 
 
 
 
 
 
 
 

Send info

 
 
 
 

Find better price on net?

 
 
 
 
Your e-mail:
Price exc. VAT:
Price inc. VAT:
WWW:
Comment:
I'm interested in this product: 
Please type text from the image:  Another image code...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Compare - 0 pcs.
 
 

 

 

 

  Code Article name Your price    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last visited

 
 
 

 

 
    Code Article name Your price  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Basket
 

 

 



 
 
 


Basket contains:

 
0 items
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Copyright © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

The operation of our website www.wifihw.cz we use so-called cookies. Cookies are files used to customize site content to measure its performance and generally to ensure your maximum satisfaction. By using this site, you agree with the way the cookie treat.