Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické sítě:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

225

položek

11

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-SC/UPC-SM-9/125-1 • Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optickém rozvaděči metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek.

 
 
 

 

21.60 Kč  bez DPH

 

26.14 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • ZASFTTX2 • Optická FTTX zásuvka 2vl

Dvouvláknová zásuvka na omítku, kabelové prostupy jsou ze spod (z instalační krabičky či parapetního kanálu) a vylamovací pak po stranách a na horní straně. Konektory lze použít jakékoliv přímé a samozřejmé je použití optických pigtailů navařením.

 
 
 

 

19.70 Kč  bez DPH

 

23.84 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-3553LC20D • Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (20km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011

 
 
 

 

1 295.00 Kč  bez DPH

 

1 570.58 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • OCHS40 • Ochrana optického sváru 3x40mm

Ochrana optického sváru 3x40mm.

 
 
 

 

1.50 Kč  bez DPH

 

1.82 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-RJ01 • RJ45 SFP 10/100/1000M modul

RJ45 SFP 10/100/1000M module kompatibilní s většinou síťových zařízení na trhu osazených Gigabit SFP porty. • Up to 1.25 Gb/s bi-directional data links • 100m transmission over unshielded • Compliant with IEEE Std 802.3TM-2002 • Compliant with SFP M

 
 
 

 

529.00 Kč  bez DPH

 

640.09 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+DA0001 • 1m SFP+ propojovací kabel

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

529.00 Kč  bez DPH

 

640.09 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+85DLC03D • MultiMode 10G SFP+ modul (300m)

MultiMode 10G SFP+ modul s 850nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 300m. Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM Data Rate: 10G Distance: 300m Mode: SM Wavelength: 850nm Connector: LC Format: SFP+

 
 
 

 

1 057.00 Kč  bez DPH

 

1 278.97 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+31DLC10D • SingleMode 10G SFP+ modul (10km)

SingleMode 10G SFP+ modul s 1310nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 10km. Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM Product code: S+85DLC03D Data Rate: 10G Distance: 10k Mode: SM Wavelength: 1310nm Connector: LC Format:

 
 
 

 

2 643.00 Kč  bez DPH

 

3 198.03 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S • Single-Mode SFP modul, 1G, BiDi, 3km (2-Pack)

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

544.00 Kč  bez DPH

 

661.87 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SCLCAU-SMDX-1 • Patch kabel SC/APC - LC/UPC SM, DX, 1m

Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

 
 
 

 

102.00 Kč  bez DPH

 

123.42 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-31DLC20D • Mikrotik SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

423.00 Kč  bez DPH

 

513.65 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+DA0003 • 3m SFP+ propojovací kabel

Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

714.00 Kč  bez DPH

 

863.94 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SPL1X8ASCA2 • Splitter PLC ABS 1x8 SC/APC 2mm

Splitter PLC 1x8 SC/APC, 1,5m, průměr:2mm, ABS box.

 
 
 

 

284.00 Kč  bez DPH

 

343.64 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBFTC11 • Média konvertor Optika/Metalika

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty.

 
 
 

 

714.00 Kč  bez DPH

 

865.76 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-85DLC05D • MultiMode SFP modul 1.25G (550m)

MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

317.00 Kč  bez DPH

 

385.39 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • KOTPL • Kotva pre plochý optický kábel FLAT150

Kotva pro uchycení plochých optických kabelů.

 
 
 

 

23.90 Kč  bez DPH

 

28.92 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FO-KRIZ • Optický kříž 600x600x100, hliníkový

Křiž pro uložení rezervy kabelu na steně, rozměry 600x600x100mm pro úschovu až 50m kabelu (množství záleží na typu kabelu!)

 
 
 

 

401.00 Kč  bez DPH

 

485.21 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOBOXFTTx48 • Optický FTTx box, 48portový, plastový na stěnu s kazetou

Venkovní optický FTTx 48 portový box s kazetou (uchycení na stěnu nebo na sloup)

 
 
 

 

772.00 Kč  bez DPH

 

934.12 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT Huawei pro FTTH sítě. Je vybavena 1 GPON SC/UPC a 1 Gigabit Ethernet portem. Je napájena 12V / 0,5A.

 
 
 

 

555.00 Kč  bez DPH

 

673.37 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • SPL1x8SC/PC_MINI • Splitter PLC G657A1 1x8 SC/PC 0,9mm

Splitter PLC G657A1 1x8 SC/PC, délka 1m, průměr:0,9mm, MINI MODUL.

 
 
 

 

236.00 Kč  bez DPH

 

285.56 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FFS40 • 3D optická svářečka

3D optická svářečka pro použití s vlákny SM, MM, DS, NZ-DS (G655), EDF. Vlastnosti: 4,3" barevný displej, Plně automatický, poloautomatický a ruční provoz, aplikovatelná na vlákna, kabely a SOC (spojovací konektory), Uživatelsky přívět

 
 
 

 

29 990.00 Kč  bez DPH

 

36 289.72 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

225

položek

11

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.