Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické sítě:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

165

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT Huawei pro FTTH sítě. Je vybavena 1 GPON SC/UPC a 1 Gigabit Ethernet portem. Je napájena 12V / 0,5A. Klíčové vlastnosti: • 1x GPON SC/UPC • 1x Gigabit Ethernet port • Rozměry: 9 x 8, 2 x 2, 5 cm • Napájení 1

 
 
 

 

699.00 Kč  bez DPH

 

847.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+DA0001 • 1m SFP+ propojovací kabel

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

531.00 Kč  bez DPH

 

642.51 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-85DLC05D • MultiMode SFP modul 1.25G (550m)

MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

318.00 Kč  bez DPH

 

386.59 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-31DLC20D • Mikrotik SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

425.00 Kč  bez DPH

 

516.07 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-RJ01 • RJ45 SFP 10/100/1000M modul

RJ45 SFP 10/100/1000M module kompatibilní s většinou síťových zařízení na trhu osazených Gigabit SFP porty. • Up to 1.25 Gb/s bi-directional data links • 100m transmission over unshielded • Compliant with IEEE Std 802.3TM-2002 • Compliant with SFP M

 
 
 

 

531.00 Kč  bez DPH

 

642.51 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBFTC11 • Média konvertor Optika/Metalika

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty.

 
 
 

 

717.00 Kč  bez DPH

 

869.39 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+DA0003 • 3m SFP+ propojovací kabel

Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

717.00 Kč  bez DPH

 

867.57 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • SFPONU • GPON ONU modul

SF/ONU (výrobcem dále označován také jako S-GPON-ONU nebo SFPONU) modul umožňuje použít jakýkoliv RouterBOARD prostřednictvím SFP portu ve Fiber-to-Home instalacích bez použití dalších speciálních modemů či software. Konfigurace se provádí ze

 
 
 

 

1 640.00 Kč  bez DPH

 

1 986.22 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Snížená cena 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-3553LC20D • Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (20km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011

 
 
 

 

1 300.00 Kč  bez DPH

 

1 576.63 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+85DLC03D • MultiMode 10G SFP+ modul (300m)

MultiMode 10G SFP+ modul s 850nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 300m. Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM Data Rate: 10G Distance: 300m Mode: SM Wavelength: 850nm Connector: LC Format: SFP+

 
 
 

 

1 062.00 Kč  bez DPH

 

1 285.02 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+31DLC10D • SingleMode 10G SFP+ modul (10km)

SingleMode 10G SFP+ modul s 1310nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 10km. Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM Product code: S+85DLC03D Data Rate: 10G Distance: 10k Mode: SM Wavelength: 1310nm Connector: LC Format:

 
 
 

 

2 654.00 Kč  bez DPH

 

3 211.34 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM321A • Obousměrný SFP modul WDM

Obousměrný SPF modul WDM Hlavní znaky: • Obousměrný SPF modul WDM • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů Použití: • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vede

 
 
 

 

903.00 Kč  bez DPH

 

1 094.45 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM321B • Obousměrný SFP modul WDM

Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM Hlavní znaky: • Obousměrný SPF modul WDM • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů Použití: • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno op

 
 
 

 

494.00 Kč  bez DPH

 

599.56 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • MC220L • Gigabitový média konvertor sítě Ethernet

Obousměrný SPF modul WDM Hlavní znaky: • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z • Port FX podporuje výměnu za provozu. • Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km u multirežimového optického kabelu a na 10 km u jednorežimového optickéh

 
 
 

 

599.00 Kč  bez DPH

 

726.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • MC111CS • WDM média konvertor sítě Fast Ethernet

WDM média konvertor sítě Fast Ethernet Hlavní znaky: • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. • Podporuje technologii WDM, odesílá

 
 
 

 

797.00 Kč  bez DPH

 

966.19 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • MC112CS • WDM média konvertor sítě Fast Ethernet

WDM média konvertor sítě Fast Ethernet Hlavní znaky: • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. • Podporuje technologii WDM, odesílá

 
 
 

 

797.00 Kč  bez DPH

 

966.19 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Wodaplug • WDS600-104GH • 4GE EPON ONU, 4*10/100/1000Mbps

EPON ONU WDS600-104GH je navržena především pro aplikace typu FTTH ,FTTO. EPON ONU FD104HC podporuje 1000Base-PX20+ standard s 1:64 maximálním optickým rozbočením a s dosahem 20km, obsahuje 1uplink GE PON port. ONU WDS600-104GH spolu s OLT realizují flex

 
 
 

 

781.00 Kč  bez DPH

 

946.83 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • SPL1x64ASCA2 • Splitter PLC ABS 1x32 SC/APC 2mm

Optický rozbočovač 1x64 PLC, 2mm s SC/APC konektory, 1m, žlutý

 
 
 

 

3 014.00 Kč  bez DPH

 

3 646.94 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SPL1X64-09 • Splitter PLC 1x64 bez konektorů

Splitter PLC 1x16 bez konektorů, průměr ochrany vláken: 0,9mm, délka vláken 1m.

 
 
 

 

1 265.00 Kč  bez DPH

 

1 530.65 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • ADLCLC-SX • Adaptér LC-LC SM

Optická spojka sloužící ke spojení patchkabelů a okonektorovaných vláken nebo kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van.

 
 
 

 

8.90 Kč  bez DPH

 

10.77 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
KDP • 7A01 • Optický kabel, FTTx DROP, 4vl., 9/125, G657A, 500N, FR-LSOH

Optický kabel, FTTx DROP, 4vl., 9/125, G657A, 500N, FR-LSOH

 
 
 

 

7.80 Kč  bez DPH

 

9.44 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

165

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.