Pasivní prvky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Pasivní prvky:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
3147
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

182

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • Optická spojka LC/UPC duplex, SM

WiFiHW • Adaptér LC-UPC duplex, SM

 
 
 

 

16.70 Kč  bez DPH

 

20.21 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Distribuční box • SJ-ODB-SK07-B • nástěnný/sloup, 16 vláken, neosazený

FTTH distribuční box pro instalaci 1:16 splitteru se používá jako koncový bod pro přívodní konektivitu. V tomto boxu lze provádět spojování, rozdělení a distribuci optických vláken.

 
 
 

 

990.00 Kč  bez DPH

 

1 197.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Modulový PLC splitter • PLC-IM-1X8-SC-APC •, G657A, 1:8

PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC ,

 
 
 

 

528.00 Kč  bez DPH

 

638.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FACH-BW-01 • kotva typu Fish Clamp pro DROP kabely do O 3,0 mm

WiFiHW • FACH-BW-01 • kotva typu Fish Clamp pro DROP kabely do O 3,0 mm

 
 
 

 

32.00 Kč  bez DPH

 

38.72 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-LC/APC-SM-9/125-1 • Pigtail LC/APC SM 9/125 1m

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

 
 
 

 

20.00 Kč  bez DPH

 

24.20 Kč  s DPH

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, LC/UPC

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, LC/UPC

 
 
 

 

26.30 Kč  bez DPH

 

31.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • Optická spojka LC/APC duplex, SM

WiFiHW • Adaptér LC-APC duplex, SM

 
 
 

 

19.50 Kč  bez DPH

 

23.60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická kazeta • SJ-BWN-FST-12 • pro 24 svárů

Optická kazeta pro 24 svárů

 
 
 

 

177.00 Kč  bez DPH

 

214.17 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická kazeta • SJ-BWN-FST-04 • pro 24 svárů

Optická kazeta • SJ-BWN-FST-06 • pro 24 svárů

 
 
 

 

88.00 Kč  bez DPH

 

106.48 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická kazeta • SJ-BWN-FST-10-A • pro 12 svárů

Optická kazeta • SJ-BWN-FST-10-A • pro 24 svárů

 
 
 

 

38.90 Kč  bez DPH

 

47.07 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, E2000

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, E2000

 
 
 

 

181.00 Kč  bez DPH

 

219.01 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, LC/APC

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, LC/APC

 
 
 

 

28.20 Kč  bez DPH

 

34.12 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Modulový PLC splitter • PLC-IM-1X4-SC-APC •, G657A, 1:4

Modulový PLC splitter • PLC-IM-1X8-SC-APC •, G657A, 1:4

 
 
 

 

291.00 Kč  bez DPH

 

352.11 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Modulový PLC splitter PLC-IM-1X16-SC-APC, G657A, 1:16

Modulový PLC splitter PLC-IM-1X16-SC-APC, G657A, 1:16

 
 
 

 

660.00 Kč  bez DPH

 

798.60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kazetový optický splitter (ABS box), 1X64 SC/APC 3,0 mm na LC/APC 2,0 mm

Kazetový optický splitter 1X64 SC/APC 3,0 mm na LC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

3 286.00 Kč  bez DPH

 

3 976.06 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kazetový optický splitter (ABS box), 1x32 LC/APC 2,0 mm

Kazetový rozbočovač 1x32 LC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

1 347.00 Kč  bez DPH

 

1 629.87 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kazetový optický splitter (ABS box), 1x16 SC/APC, 2,0 mm

Kazetový optický splitter 1x16 SC/APC, 2 mm

 
 
 

 

771.00 Kč  bez DPH

 

932.91 Kč  s DPH

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 SC/APC, 2,0 mm

Kazetový optický splitter 1x8 SC/APC, 2,0 mm

 
 
 

 

384.00 Kč  bez DPH

 

464.64 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kazetový optický splitter (ABS box), 1x4 SC/APC 2,0 mm

Kazetový optický splitter 1X4 SC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

320.00 Kč  bez DPH

 

387.20 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
PLC splitter 1:4, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory LC/APC

PLC splitter 1:4, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory LC/APC

 
 
 

 

244.00 Kč  bez DPH

 

295.24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
PLC splitter 1:8, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

PLC splitter 1:8, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

 
 
 

 

296.00 Kč  bez DPH

 

358.16 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

182

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.